wer

rank8
Arkadaşlar benim arkadaşın sparta serverinda 700m yakın itemi çalındı bide 72 +7 crt 14 glaive i.Çalma şeklii ise stalldan 1 k ya almışlar Sad hepsini szce bu nasıl oldu?

nerden biliyosun böle bişey olduğunu benim bildiğim bu imkansız ama varsa sro tarihinde ilk tir bunları yapan

wer

rank8
ardaşıma sonsuz güvenim var.kesinlikle doğru. başka forumlardada okumuştum bu tür bi olayı.

sanırım biri bunu banada yapmaya calıstı. arkadaslar uyanık olun. biri itemlerinizi veya herhangi bir esyanızı görmek isterse tersleyin göstermeyin. ben tm gel gösterim dedim burda olmas gel guild cinin orda stala koy bakiim dedi bnde hade lan uç snle ugrasamam dedim(: .. Uyanık olun. tavsiyem şehir dışında(stall networuk ün acılmadıı alanlarda)kesinlikle stall kurmayın.(Exchalnge ztn options dan direk kapatın onu hiç kullanmayın ne olrsa olsn) extraokk

anlatayım sana kardeş adam diyo itemini kopyalıyacam şehrin dışına çıkartıyo sen tezgaa itemleri koyuyosun adam aç diyo stalı açıyosun sonra kapatıyosun eşyaları al diyo alıyosun sonra yeniden 1 goldan koy diyor ve bam sen 1 gold yazıyosun silah senin ekranında stallda görnmüyor ama adamın ekranında görünüyor sen görmediğin için bişi olmas diyosun adamda aç diyo açıyoswun ve adam 1 golda alıyo benide çok keklemeye çalıştılar hep sosla geziyorum :mrgreen: ben o 1 gold olayından sonra çaktım kapattım stallı

wer demiş ki:
Arkadaşlar benim arkadaşın sparta serverinda 700m yakın itemi çalındı bide 72 +7 crt 14 glaive i.Çalma şeklii ise stalldan 1 k ya almışlar Sad hepsini szce bu nasıl oldu?
senin dedigin bu olay bizim serverımızda bi kaç kişiyede oldu gerçek fiyatlarını yazık stall i açan kişilerin hiç parası aktarılmadan mallar gitmiş 1 gold bile gelmemiş anlayacagınız stall network te bi açık var millette bulmuş biraz dikkat edelimde zarara ugramayalım ben sparta serverındayım

Yukarı Alt