evet serverlar kapandı silkroad hepten private serverları geçti hiç haber vermeden kapatıyorlar serverları

millet parasını veriyor hakkını arıyor ne var bunda?
eşşek gibi kesintisiz hizmet vermek zorunda private degil burası

Bu oyun sene sonu bırakılır..Yerine Mabinogi Heroes oynanır :))

Evet sene sonu geldi ve charımı satıyorum :P

ne demek o ya biz bu adamlara para veriyoruz sonucta bu oyunu oynuyoruz adamlar bizim üstüzden para kazanıyor bize acıklama yapmassa ordaki aşçı başına mı acıklıcak serverların kapandıgını ne kadar cinssn ya

Check falan olduğu yok adamların durumdan haberi bile yok Server Listteyim şuan C7 verip duruyor

Takımı
Galatasaray
sizi kim zorluyor para yatırmanız için ?
adamlar şunu şunu alırsan kolay oynarsın diyor sende alıyorsun , aldıktan sonrası onları hiç ilgilendirmez.onlar ne kadar satış yaparsak o kadar iyi diyorlar.şikayette edemezsin hiçbir yere oyuna üye olurken sözleşme sunuyorlar dimi ? kabul ediyorum deyip üyelik aldıysan sonuçlarına katlanırsın.

Nina Ricci demiş ki:
sizi kim zorluyor para yatırmanız için ?
adamlar şunu şunu alırsan kolay oynarsın diyor sende alıyorsun , aldıktan sonrası onları hiç ilgilendirmez.onlar ne kadar satış yaparsak o kadar iyi diyorlar.şikayette edemezsin hiçbir yere oyuna üye olurken sözleşme sunuyorlar dimi ? kabul ediyorum deyip üyelik aldıysan sonuçlarına katlanırsın.
Öyle birşey yok. Olayı çok somutlaştırmışsınız. Bizde resmi makamlara şikayet etmiyoruz. Bizden! bildiğimiz forumda bunu dillendiriyoruz. Adama demezler mi sen kimden yanasın diye. Bu forumların maksatıda yasal olarak şikayet edilemeyen bir şeyi kendi içinde eleştirebilmek değil mi?
Bize şimdi tutupta şu bu diye ahkam kesmeyin.
Saygılarımla.

Yukarı Alt