Bilindiği gibi belli bir süre önce Joymax oyuna 15 yeni GM dahil etmişti ve yönetimi sıkıya aldı.Hergün , her saat GM'ler tarafından izlenmekte , kontrol edilmekteyiz.Haliylede küfürlü , hakaret içeren , din ,dil , ırk propagandaları konu alan konuşmalar , Bot yazıları artık GM'lerin gözü önünde...

Bizlerden dil,din,ırk ayrımı ile ilgili propagandacılar çıkacağını sanmam ama global chat'lerinizde bot ve küfür-hakaret içerikli yazıları yazarken 1 kere daha düşünmeniz gerekecek.Aksi takdirde gereken yapılacaktır.. Kendinize dikkat edin..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
her türlü küfür ve reklam yasaklanmalı, teşekkürler joymax.

|GM| Militanz demiş ki:
Bilindiği gibi belli bir süre önce Joymax oyuna 15 yeni GM dahil etmişti ve yönetimi sıkıya aldı.Hergün , her saat GM'ler tarafından izlenmekte , kontrol edilmekteyiz.Haliylede küfürlü , hakaret içeren , din ,dil , ırk propagandaları konu alan konuşmalar , Bot yazıları artık GM'lerin gözü önünde...

Bizlerden dil,din,ırk ayrımı ile ilgili propagandacılar çıkacağını sanmam ama global chat'lerinizde bot ve küfür-hakaret içerikli yazıları yazarken 1 kere daha düşünmeniz gerekecek.Aksi takdirde gereken yapılacaktır.. Kendinize dikkat edin..
Uygulamayı sonuna kadar destekliyorum ama o gmler madem oyuna girip kontrol ediyorlar o zman neden bu kadar gold bot var piysada? Bence gm kontrolü felan değil. Biri ss alıp bugreport yollamış olabilir.

SaKi06 demiş ki:
|GM| Militanz demiş ki:

Uygulamayı sonuna kadar destekliyorum ama o gmler madem oyuna girip kontrol ediyorlar o zman neden bu kadar gold bot var piysada? Bence gm kontrolü felan değil. Biri ss alıp bugreport yollamış olabilir.

Adam ekmek teknesini banlarmı ya makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
joymax'in hatası şurada halen devam ediyor küfür eden banlanıyor ama asdfqwerta isimli charlar şehirlerde gold kasıyorlar lvl 1-60 arası mekan bulmak imkansız silk alan adamıda banla goldbotuda banla ki işte bu diyelim.

Bu kadar gb'leri sevmiyorsanız burda yazmayın topluca bi kampanya başlatın bişi yapın toplu mailler atalım tavrımızı ortaya koyalım. Ya oyunu paralı yapsınlar ya da gb'leri banlasınlar.Ne Bunwangta yer var ne mujigide penonları hic söylemiyom orası düzlük diye bi ton gb var.

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Bu kadar gb'leri sevmiyorsanız burda yazmayın topluca bi kampanya başlatın bişi yapın toplu mailler atalım tavrımızı ortaya koyalım. Ya oyunu paralı yapsınlar ya da gb'leri banlasınlar.Ne Bunwangta yer var ne mujigide penonları hic söylemiyom orası düzlük diye bi ton gb var.

Topluca tepkimizimi verelim? Hemde biz Türkler öylemi? Şakamı yapıyosun? Bir başlarsın seninle birlikte yola çıkanların % 80 i seni geri satar. Özellikle bu oyunda.

Evet 4 kişi banlattırdım, yardım kanalından bildirim yaparak

2447 demiş ki:
Evet 4 kişi banlattırdım, yardım kanalından bildirim yaparak
Kimseyi bildirim yaparak banlatacağın sanmıyorum. Yoksa her önüne gelen birilerini banlatır.

Sonunda doğru düzgün bir uygulama Rappelzdeki gibi olsa süper olcak aslında dolandırılan küfür yiyen direkt ss çekip gmye ticket atıyor dolandırıldıysa itemi vb. geri veriliyor sonrada öbür adama ban bide goldbot yok oyunda süper oluyor

Yukarı Alt