Merhaba,Silkroad Gezginleri!

Sonunda yaz geldi ve sıcaklığını hissettirdi.
Bu yaz sıcağında kazanmak için buz gibi serin bir etkinlik hazırladık.

Premiun Silkler sadece E-Pin ile alınır.
300 premium silk alana Skill points scrolls.
1000 premium silk alan rastgele 5 oyuncumuza özel ödül verilecektir.

Skill point scrolls ve nadir öğeleri kapmak için acele edin!

Etkinlik sadece Türkiye içindir!

Türkiye dışından alınan Silkler geçersizdir.

Etkinlik 1

* Etkinlik Dönemi: Temmuz 12-Temmuz 19
* Ödül: Etkinlik boyunca 46 TL,75 TL,105 TL,150 TL E-Pin alan herkese 3 Skill Point Scroll verilecektir.

Etkinlik 2
* Etkinlik Dönemi: Temmuz 12-Temmuz 19
* Ödül: Etkinlik boyunca 150 ve üzeri silk alan rastgele 5 kişiye Dragon Flag (Güç +6,Zeka +6) verilecektir.
* Detaylar:
Ödüller her oyuncunun hesabına 1 kez verilecektir.
Ödüller ticarete açık değildir ve takas edilemez.
Ödüller en yüksek seviye karaktere eklenecektir,aynı seviyede olan iki karakter varsa en çok oyunda olana eklenecektir.

* Daha fazla detay için:

Game Sultan: [Tıkla]
ERKOM: [Tıkla]
MTC: [Tıkla]
Mikro-Odeme: [Tıkla]

* Duyuru

Ödüller 26 Temmuz haftalık bakımından sonra verilecektir.Oyuncular envanterlerinde 2 boş yuva bırakmalıdır.

Saygılarımızla;

Boş yer felan bırakmayın vermıyolar :mrgreen: bende 12 dg etkınlıgını kazanmıstım butun slotları bos bıraktım hedıye yoktu :dance:

The Black demiş ki:
Arkadaslar bu bir event zaten onu kazanmak icin alman gerekmiyor. Zaten surekli silk alanlar var silk alirken millet hediye kazanmis olucak.
Böyle dalga geçer gibi hediye vereceklerse hiç vermesinler daha iyi :santa:

PS:ben isro oynamıyorum elitesro foreverr summer4: makara:

Dragao demiş ki:
Boş yer felan bırakmayın vermıyolar :mrgreen: bende 12 dg etkınlıgını kazanmıstım butun slotları bos bıraktım hedıye yoktu :dance:
Aynısı bana da olmuştu GM ile ilgili bir etkinlik vardı bende boş bıraktım vermediler bişey :mrgreen:

Apt

rank8
Event buysa biz daha önce event görmemişiz arkadaş.Adamlar event'ı bile parayla yapmaya başlamış...Bunca zaman silkroad için harcadığım zamana acıyorum,kastık kastık her yıl 10lvl uptade geldi;şimdi yine 120 geliyor,önümüzdeki yıl 130 gelicek şaka gibi ama gerçek :mrgreen:
Adamlar hangi karakterde kaç saat kaldığını bile biliyor da(ödül açıklamalarında yazıyor) 1 pc den 30 karakter açtığınımı bilemicek...piyasadaki srobot zaten bunların,sbot alman yapımı fakat mutlaka pay alıyolardır yoksa şimdiye kadar banlanmayan karakter kalmazdı..Adamlar wow'dan daha çok para kazanıyo aylık olarak(kullanıcı başına göre)..Hepsinin birleşimiyle srodan artık tiksinmeye başladım...
Benim oyunlarım bana yetiyor artık,ne 7/24 pc açık bırakıyorum,ne botla uğraşıyorum,ne de item mall gibi oyunu dengesizleştiren şey var...Sadece 14$ aylık parası var zaten sroya her ay bot parası okadar vermiyomuyduk :mrgreen:
Neyse konu dışı uzattım biraz,size sro ile hayatta başarılar :mrgreen:

Yukarı Alt