Evet Bugun Gördük Silkroad Türkçe Nasıl Bişey Yorumları Alalım.
Bence Gayet Hoş Eksikler Tamamlanabilir. Launcher'da Değişiklliği Ben Beyendim Biraz Daha Kibar Olmuş.​

Ben Çok Beğendim Hele Skiller ve Scrollar Çok Açıklayıcı Olmuş Joymax Bizden O Kadar Para Alıyordu Karşılığını Bi Nevze Olsun Verdi :D

Türkçe dili güzel fakat server hoşuma gitmedi JM resmen dalga geçmiş.. Internasyonel bi oyunda sadece türklere özel bi server resmen dalga konusu olmuşuz..

scoorviel demiş ki:
Türkçe dili güzel fakat server hoşuma gitmedi JM resmen dalga geçmiş.. Internasyonel bi oyunda sadece türklere özel bi server resmen dalga konusu olmuşuz..
Dalga konusmu ^^ bence bu silkroada ne kadar hakim olduğumuzu gösterir bro ne dalgası :lol:

Düşünsene internasyonel bi oyun türklere özel bir server üstelikde Malazgirt(NEW) yazacağına Malazgirt(TR) yazıyor.. joymax şikayetlerini bi görsen hepsi türklerden şikayetçi dalga konusu göstere göstere olduk ama herkes oyuna hakimiyetimizden diyor :lol:

Türklerin Başarıları Zaten Hep Fesatlık Kaynağı Olmuştur Osmanlının Başarılarıyla veya Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Başarılarıyla Çoğu Devlet Köpürdü Gördünüz Ama Türk Milleti Böyle İşte GalibiyetE Doymuyoruz :D

Aslında Tam Tersine Alışmak Daha Kolay İtem İsimlerinde Değişiklik Yok Skillerde Belki Ama Anlamını Bilmek Her Zaman İçin Daha İyi Gibi...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben pek beğenmedim alışkanlık olsa gerek, ama yeni başlayacak birisi için Türkçe silkroad online ve Malazgirt server'ı harbiden tadından yenmez herşeye 0dan başlamak harika olur ^^

bence gayet hoş..düşünün avrupada ve amerika'da o kadar oyuncuları varken ingilizce dilinden sonra oyuna Türkçe dili eklendi..ayrıca aynı zamanda Türk server'ı da açılmış oldu..bence joymax geç bile kaldığı bir hamleyi şimdi telafileriyle affettirmeye çalışıyor..oyunda zamanla Türkçe'de oturacaktır..zaten daha yeni açılmış olmasına rağmen neredeyse hiç hata yapılmamış..büyük bir başarı..Sro oynayan Türkler için bence gurur kaynağı

EmmaW

bence güzel olmuş mob isimlerini türkçe yapmadıkları ayrı bir güzel olmuş gerçi oyuncu yaşı dahada düşecek ama olsun metin2 kadar türkçe değil en azından :D

slx1414

Keşfediyorum
scoorviel demiş ki:
Dalga konusu falan olmadık... Bu oyunu Çinlilerde oynuyor japonlarda araplarda vs. ama kmise server açmadı yada onların dilini getirtmeyi denemedi... Silkroad Online oyuncularını Belki %35-40'i Türk...

Gayet gzl ve gurur verici bi olay :) sonuçta orda TR yazması bizi aşalamalarından değil aksine bize ayrıcalık tanınmasından diye düşünüyorum =)

Yukarı Alt