Arkadalar forum kısmında konu açıp konuya mesaj atamıyorum.Acaba sitede bu özellikleri yasaklama gibi bir seçenek var mı yoksa sorun bende mi?

Ayrıca konu açamadığım için üyeliği olanlardan ricam;

Birisi ECSRO feedback bölümüne what is last status yada benzeri bir başlık açarsanız sevinirim.

CrimeIce demiş ki:
Arkadalar forum kısmında konu açıp konuya mesaj atamıyorum.Acaba sitede bu özellikleri yasaklama gibi bir seçenek var mı yoksa sorun bende mi?

Birisi ECSRO feedback bölümüne what is last status yada benzeri bir başlık açarsanız sevinirim.
Gereksiz saçma sapan postlar atılmasın diye kapatılmıstır azonce bir konuda son durum konulmustu daha şimdi çevirisini yaptım orayı bir oku

CrimeIce demiş ki:

Yasaklama Var Arkadaşım :) Bende Atamıyorum Tek Adminler Dün Bi Sürelik Kaldırdılar Sanırım Ama Bugün Buton Yok

Arnild sen bilinsin forumun chat kısmında bir sürü kanal var.Wodded in hangi kanalda olduğunu nasıl anlayabilirim?

CrimeIce demiş ki:
Arnild sen bilinsin forumun chat kısmında bir sürü kanal var.Wodded in hangi kanalda olduğunu nasıl anlayabilirim?
Walla chat sitelerinden pek anlamam girmem ama bildiğim kadarı ile ilk sayfa zaten lobby sayfasıdır chat e girdiğin anda karşına çıkan yer yani orada butun chat te olanlaırn adı yazar yani adam başka bir kanalda olsa bile isminin orada gözükmesi lazım eğerki chat te ise deilse yapıcak bişi yok

İlk açılan chat sayfasına ileti yazdığımızda channel seçmelis iniz diyor.Neyse saol yine de.

Yukarı Alt