Kayıt
15 Nisan 2009
Mesajlar
63
Beğeniler
0
Silkroad Online’ dan herkese merhaba.

Oyundaki popülasyonu dengelemek için sunucu entegrasyonuna devam edecegimizi bildiririz.Bununla birlikte, dengesiz olan oyuncu dağılımı çözülmüş olacak ve keyifli Silkroad Online içeriğinin tadını çıkartabileceksiniz. Entegrasyon sonrası sunucuları stabilize tutmak için elimizden geleni yapacağız.

Bu duyuru, siz kullanıcılarımıza sunucu entegrasyonu konusunda bir kaynak sağlamak amacı ile hazırlanmıştır..

Gelecekte daha detaylı ve resmi Sunucu Entegrasyon Rehberi yayınlanacaktır.

Sunucu entegrasyonu sırasında olabilecek herhangi bir tatsızlığı önlemek adını lütfen bu rehberi inceleyiniz.Yakında resmi rehber yayınlanacaktır..

1. Sunucu entegrasyon planı
>> Bu planla ilgili bildirim yakında yayınlanacaktır.

2. Hedef Sunucu

Hedef Sunucu Adı

Entegrasyon Sonrası Yeni Sunucu Ismi
Yakında Bildirilecektir

Yakında Bildirilecektir


3. Sunucu Entegrasyon Poliçesi
1) Character
Sunucu entegrasyonu sırasında aynı karakter isimlerinden varsa,isimler şu kriterlere göre değiştirilir: Character Level, EXP, ve son logout zamanı.

2) Character slot
Kısa bir süre için, birleştirilen sunucularda maksimum 20 character’ e izin verilir. 3 ay sonra birleştirilen sunucularda sadece en iyi 4 character kalacaktır.
Fazladan character’ ler3-aylık sure içerisinde otomatikman silinir.. Character silme şu kriterlere göre yapılır: Character Level, EXP, ve son logout zamanı.
Bu sebeple lütfen 4 ana karakteriniz dışında kalan fazladan karakterlerinizi siliniz.

3) Storage
Sunucu entegrasyonu sonrasında siz storage’ ınızı açtığınız zaman karşınızda 2 adet belirecektir.Bunlardan birisi eski diğeri ise yeni olandır. Eski olandan item’ larınızı yeni olana taşımak amacıyla yapılmıştır.
Eski storage , sunucu entegrasyonu sonrası 3 ay sürelidir.Biz, siz değerli oyuncularımıza bu 3 aylık süreniz dolmadan eşyalarınızı taşımanızı öneririz.Aksi halde istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz.

4) Guild
Sunucu birleşimi sonrası, Guild(Lonca) bilgisi korunacaktır.Fakat,
Lonca isimleri aynı ise, sadece bir lonca ismini koruyacaktır diğeri değiştirilecektir.

Guild Level, guild point and guild foundation date will be considered for the decision and the guild masters will be authorized for renaming it.

5) Job
Eğer birleştirilen sunuculardaki karakterler farklı mesleklere sahipler ise bu mesleklerden sadece şu kriterlere göre en kararlı olanı korunacak ve diğerleri silinecektir:. Job level, job EXP, job rank.

6) Job Alias
Tüm job alias isimleri sıfırlanacaktır. Lütfen birleştirilen sunucuda yeniden adlandırın.

7) Academy
Academy bilgileri korunacaktır, fakat total sıralama yeniden yapılandırılacaktır honor puanlarına göre.

8) Fortress war
Sunucu birleşimi öncesi son kale savaşının galibi vergileri sunucu birşeşimi gününe kadar toplayabilir ama birleşim ile birlikte kale sahibi bilgileri sıfırlanacağından, sunucu birleşimi sonrası yapılacak ilk kale savaşı sonrası yeni galip kale sahibi edilecektir.

9) Consignment
Consignment(konsinye) sisteminin kullanımı sunucu birleşimine kadar kısıtlı olacaktır ve tarihleri yakın gelecekte anons edilecektir.

10) Pet & fellows
Tüm pet & fellows isimleri sıfırlanacak fakat birleşme sonrası yeniden adlandırılabilir.

Yeniden belirtiriz ki, çok yakın bir zamanda detaylı rehber yayınlanacaktır sunucu birşeşimi ile ilgili yukarıdaki bilgiler değişebilir.

Sizler için çeşitli etkinlikler ve sürprizler hazırladık , umarız hoşunuza gider.

Teşekkürler.
 
Yukarı Alt