Ben burda ve sitelerde çok aradım fakat bulamadım. Bu yeni çıkan görevlerde(global veren görevin öncekileri) LvL 47 de açılan ve downhang Cave önüne bayrak bırakılan bi görev var bu görev sonunda Stat reset pill veriliyor.Bu stat reset pill nedir kullananınz var mı TÜM Statları siliyor mu gercekten deneyeniniz var mı acaba yada detaylı bilgi nerden alabilriim denenmiş bi örnek. Şimdiden Teşekür Ederim Herkese iyi forumlar :kalp: :thumbsup:

Canova

tüm str - intleri sıfırlıyor siz tekrar veriyorsunuz bukadar. :thumbsup:

Canova demiş ki:
Ohhh . Çok sağol Canova İnan kaç gündür düşünüyorum 47 lvle kadar char. kasmayı bile planladım :D çok sağol tekrardan Bu iyi haber :beer: :beer:

Canova

RanwaX demiş ki:
Canova demiş ki:
Ohhh . Çok sağol Canova İnan kaç gündür düşünüyorum 47 lvle kadar char. kasmayı bile planladım :D çok sağol tekrardan Bu iyi haber :beer: :beer:
fakat şöyle bir şey var o 47den 50lvl a kadar geçerli(en son ksro da öyleydi:)) bir görev ayrıca görevin verdiği reset scroll takas edilemiyor. 47-50lvl arası bir charın varsa ondaki tüm statları sıfırlar.

Anladım ben şimdi Farmda bi çin karakter kasıyorumda şuan str . Ben Onu İnt'e cevirmek istiyorum Lvl 47 ye geldigimde bu itemi kullansam "0" larım değil mi.?

Yukarı Alt