Beyler Sabit ip yapacak warsa sitemi çok makbule geçer bilgili warsa acaba 2 dk halledermı konuya mesaj yazsın bn bakarım ......

yardım edıcek warsa hamachi ağı ıd : hakansro123 şifre: 123

Beyler SEA SSE kurucaz ben man45 konularımdan bılırsınız o konudakının aynısı olucak ama şöyle bir özellık yapıcaz 1 den 5 degreye kadar sılahların görünüşünü 11 D veyatta 10 D yapıcaz bunlara kıyafetlerde geçerli ... ve 60 lw atı :) Şeklini En baştaki fotodakı canavara dönüştürücez Media.pk2 ve Music.pk2 edıtleyen warsa yardımcı olabılırler veyatta SEA SSE editleme yardım edebilecek
Npc itemlerini Sun olarak ayarlıcam + basma olmıcak ama Sun olucak yere atıp aldınızmı tum ıtemler SUN olur ...

Hangi Silaha hangi Degreler Daha çok yakışır ... Ben şöle yapıcam yorum atın uygunsa öle yaparız

Kıyafetler 10 D bence daha güzel
Bow 11 Degre
Glavie 10 Degre
Blade Bilemıyeceğim...
Shield 11 Degre
Spear 11 Degre
Sword 11 Degre

Bunlar benim düşencem sizinkileride duymak isterim ... Canavarların ısmını degıstıremedım vede Şeklını hata werıyor wermeseydı Çin canavarları Europe canavarlarıyla değişcektm :) Media.pk2 ındırılmesı zorunlu olucaktır yoksa yapılacak şeylerden mahrum kalırsınız :)

Skill olarak en sağlam PWPde BOW dıerlerı canavarda dalarken sorun yok .....
Exp: Rateler Fazla olmaz en az 50 ama :) okadarda olsa zevk çıksın ...

FOTOLAR YORUM ATARSANIZ SEVINIRIM

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

B7B

rank8
Gerçekten iyi çalışmadan server açmayın sonra yıkılmalar isyanlar oluyor önce gayet güzel bir şekilde çalışın bugları onarın öyle açın sonra server tırt deyip geçiyorlar başarılar

Editliyorum ama media.pk2 bana yardım lazım canavar isimleri flan başlangıc ekranı Skiller flan malesef duzeltemem onları bende fazla bılmıyorum zevkıne serv olucak he guzel database buluruz veyatta yardımlarla yaparsak VPS alırız para toplayarak Hep açık kalır ...

Yukarı Alt