Takımı
Galatasaray

Silkroad & Silkroad-R için Lv.140 Güncellemesi

• 27 Mart 2018 Salı günü Lv.140 güncellemesi JC Planet sunucuları-Xian,Aeolus,Hestia- hariç diğer tüm sunucular için eklenmiş olacak.

Güncelleme Listesi

Seviye sınırı:

• Seviye ve Skill (beceri) sınırı 140’a çıkarılacak.
Yeni Bölge ve Canavarlar:
  • Yeni bölge ''Shambhala Shore'' ve yeni canavarlar “Shambhala Shore Canavarları” eklenecek.
  • Ice Temple (Buz Tapınağı): 131-135Lv
  • Fire Temple (Ateş Tapınağı) : 136-140Lv
Nasıl giriş yapılır?
  • Taklamakanda bulunan “Mortifying Monk“ isimli npc’den yeni bölgeye ışınlanabilirsiniz.

Aeolus Xian Hestia hariç bütün serverlere geliyor 140 cap.

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Aeolus Xian Hestia hariç bütün serverlere geliyor 140 cap.
Sitelerinde Lv.140 will be updated in Silkroad-R on Mar 27th. bu şekilde yazdığı için sadece Silkroad-R diye açmıştım ama dediğin gibi yeni sunucular hariç diğer hepsine geliyormuş.

Şaka gibi ya cidden 140 cap mi geldi bitişe oynuyorlar gibi fazla ömrü kalmadı

Şaka gibi ya cidden 140 cap mi geldi bitişe oynuyorlar gibi fazla ömrü kalmadı
aynen aynen ömrü bitiyor :)

yahu adamlar paranın anasını sevdi, siz hala oyun bitiyor diye ağlayın. gidip private serverlarda takılın.

fakir ve çocuklar maalesef bu oyunu artık oynayamaz :))

gerizekalı değil bu adamlar, oyunu bitirmezler. knight bitti mi? Metin 2 bitti mi? Bitmez, bitmeyecek...

Ne kadar aşağılayıcı absürt yorumlar bunlar, 5-6 sene önce benim duyduğum da 140 cap sonrası 2 sene daha açık kalır sonra ölür diyorlardı hepsi bir bir gerçekleşiyor ayrıca daha nereye kadar gidebilirler ?

Para olayına gelince evet deli gibi kazanıyor olabilirler fakat playerlar artık sıkılmaya başladı serverleri birleştirdikçe birleştiriyorlar kısaca fazla yaşamaz, yeniliklere yönelebilirler..

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Ne kadar aşağılayıcı absürt yorumlar bunlar, 5-6 sene önce benim duyduğum da 140 cap sonrası 2 sene daha açık kalır sonra ölür diyorlardı hepsi bir bir gerçekleşiyor ayrıca daha nereye kadar gidebilirler ?

Para olayına gelince evet deli gibi kazanıyor olabilirler fakat playerlar artık sıkılmaya başladı serverleri birleştirdikçe birleştiriyorlar kısaca fazla yaşamaz, yeniliklere yönelebilirler..
3 tane yeni sw açtılar 3üde full :D 2-3 ay sonra bir tane daha açarlar :D

Server
Eris
Derdimiz kimseyi aşağılamak değil. Sen bir oyun geliştiricisi olsan ''ipek yolu'' gibi bir zengin eski bir ticaret yoluna oyun yapmışsan gerisi tamamen ekibin ve senin hayal gücüne bağlı.
Belki level capı olarak 140 son olur kesin bir şey konuşmak kolay değil fakat resmi sitelerinde bile oyunun hazır bir senaryosu çizildiğinin işareti veriliyor.
Bize düşen eğer keyfimiz isterse oyunun tadını oynayarak çıkartıp beklemek.

140 cap sonrası yok mu acaba?
Şu oyunu gözünüzde öldürüp bitirmenizi görmekten yeminle sıkıldım. Şu oyunun az bir mitolojisini araştırın rica ediyorum.

Bu oyun daha yıllar boyu devam edecek, adamlar senaryoyu yazmış ve teker teker geliyor bu yenilikler. Bence değil 2 sene daha en azından 10 senesi var bu oyunun. Tahminimce 2 yılda bir getirirler böyle büyük yenilikleri.

Bu oyuna 2006 yılında başladım ben başladığımda 70 cap dan 80 cap'a yeni geçmişti herkes level atlamak için koşuşturyordu.İlk serverim TİBET ozamanlarda 80 cap la birlikte birsürü server gelmişti yeni oyunu çözmek 2 3 ayımı almıştı çünkü evde pc yoktu çok büyük lüks dü ozamanlar evinde bilgisayarı olanlar çok nadir di hep internet cafe hep ozamanlar ortaokula gidiyordum bu oyunu çözüp alışmam okula gitmememi sağladı liseye geçtim okuyamadım derslere giriyorum aklım hep sro da bağımlılık olmuştu şuan bu kafayla eskiye dalıp gidiyorum yaptıklarıma bakıyorumda bu oyun için nelerden vazgeçip neleri kaçırmışım ama daha pişmanlığını yaşamadım nedense 24 yaşındayım şimdi hala ilk günkü aşk gibi bağlıyım sroya 2012 yılından beri private takılıyorum çünkü eskisi gibi tad heves yok cap yükselte yükselte paraya döndü oyun çalışan adamım ev geçindiriyorum birde bu oyuna para yatırısam iyice sıçarım oynayamıyorum ama hala en güzel en saf en mutlu aşkım ilk günden beri çok isterim oyun eskiye dönsün 2006 2009 sezonu arası mükemmeldi ilk zamanlar deli yoğunluk vardı id pw yazıp almıyordu enter tuşuna para sıkıştırıyorduk kendi kendine deniyordu yada id pw yazıp enter bastığımızda ekranı kapatırdık inş. girmiştir diye ne dualar edilirdi :D daha buraya neler neler yazarımda duygulandım amk bunları neden yazdım bende biliyorum ama çok deli özlem var içimde isro oynayamıyor olmanın özlemliği duygusu neyse bu oyun hiç kapanmasın privateler kapansın ama isro hep kalsın bi yenilik yapıp eskiye dönse yine aynı eskisi gibi yoğunluk olur 140 cap şaka gibi tuhaf hayırlısı olsun kapanmasın ama eskiye yönelik yenilik gelsin aç 4 5 server 70 yada 80 cap yap sadece çin bak nasıl talep olur.

Takımı
Galatasaray
Uğruna bu kadar şeyden vazgeçilen başka hiçbir oyun olmamıştır ne knight ne metin 2,yarışamaz.
Dünya değişiyor,zaman akıyor Silkroad mı eski tadında olsun :rolleyes1:

bu oyunu yaparlarken babalarının hayrına yapmadılar. paraya para dememek için yaptı adamlar.. ki paranın gözüne gözüne vuruyorlar artık. paran yoksa oyuna bile girmen şansa kalmış. Türkiye'de kimler kimler oynuyor bu oyunu.. zenginlerin çocukları oynamıyor mu zannediyorsunuz, ayda 1000-2000 tl yatırıyor adamlar... yoksa diğerleriyle sidik yarıştıramazlar. +19 sun itemler var gerisini siz düşünün

Yukarı Alt