Ben Silkroadı setuptan yükliyeceğim ama bu hatayı alıyorum ne yapmam lazım ?

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

belirsizzzzz

Aileden
resim gözükmüyo ama ben sorunu anladım legen2 update gibi bir hata geliyorsa
silkroadonline.net i aç öle yüklke perde

bu sorunun kaynağı sanırım internetten o bilgisayara direk download etmemenden kaynaklanıyor.çünkü ben sroyu flash belleğe atınca başka pc de çalıştırmıyor aynı hatayı veriyor.

Arkadaşım Muhtemelen Modifiye Client kullanıyorsun ondan dolayı Bozuk Client ikazı alıyorsun bu hatanın Net ile alakası yok sen orjinal clientı yeniden oyunun kurulu olduğu yere kopyala tekrar dene

arkadaşım tam olarak anlamadım rica etsem bana resim ile anlatabilirmisin lütfen çok acill lazımmm

N0F3AR

Tanınıyorum
Sqadi demiş ki:

- Resim Silinmiş.
Gerekli bilgiyi vermisler ama ben tekrar soliim Silkroadın ana sitesini acıp dene eğer site acılmıyorsa yenile sayfayı sürekli acılana kadar acıldığında site acıkken bi dene bakalım bu hatayı alıcakmısın alırsan da ısrarcı ol bi kac kere dene Wink

Takımı
Besiktas
HiC BiRine Bakma Sen.Beni Dinle Aynı Hatayı Bende aLdım.Setup.exe yi calıstır o hatayı verdi Tamam De hataya Sonra Tekrar Setup.exe'yi Calıstır.Tekrar Verirse Tekrar Dene 3-4 Kereden Sonra Kesin OluyoR. Exclamation

sroahmet demiş ki:
Sqadi demiş ki:

- Resim Silinmiş.
Gerekli bilgiyi vermisler ama ben tekrar soliim Silkroadın ana sitesini acıp dene eğer site acılmıyorsa yenile sayfayı sürekli acılana kadar acıldığında site acıkken bi dene bakalım bu hatayı alıcakmısın alırsan da ısrarcı ol bi kac kere dene Wink
Benim söyleyeceğim çözümü söylemişsin extraokk
"sroahmet"in dediğini uygula sorun çözülecektir Wink

arkdaş onun cözümü aynı hata banda oldu silkroad sitesi ne girmesi laazım girmiyosa yeniden başlat bilgisayaraı sonra setup a bas hep o hata çıkıcak 6 veya 7de fa dene oçıkar eğer olmassa bilgisayarı kapat 2,3 saat sonra tekrar tıkla olur aynısı bende oldu oke

bir kaç kere deneyin bu hata tüm setuplarda var , antivirüsününzü kapayın , silkroad klasörünü silin , msn inizi kapayın , int. ile uğraşmayın muhtemelen gelecektir..

ayrıca taşıyorum

Lütfen Konuları Yerine Açalım.

Yukarı Alt