Kayıt
8 Ocak 2009
Mesajlar
125
Beğeniler
0
Silkroadonline.net ' de gördüm çeviri yaptım buyurun Serverlar Birleşicek bence çok güzel olucak :)


Merhaba, bu Silkroad'dan.

Biz nüfus ayarı için sever entegrasyonuna devam edeceğini duyurmak istiyorum. Bu, biz dengesiz nüfus sorunu çözüleceğini beklemek ve tüm kullanıcılarımız Silkroad Online içeriğin keyfini mümkün olacaktır. Biz entegrasyon sonra sunucuları stabilize etmek için elimizden geleni yapacağız.

Bu duyuru, sunucu entegrasyonu konusundaki kullanıcılar için bir başlangıç ​​kılavuzu sağlamak için tasarlanmıştır.

Biz daha ayrıntılı duyuru ve gelecekte resmi bir Server Entegrasyon Kılavuzu sağlayacaktır.

Sunucu entegrasyonu sırasında herhangi bir rahatsızlık veya kaybını önlemek için, aşağıdaki kılavuzuna bakın, Server entegrasyonu Kılavuzu de yakında ilan edilecektir.

1. Sunucu entegrasyon planı
>> Daha Bildirimi yakında planla ilgili ilan edilecektir

2. Hedef sunucu

Hedef Sunucu Adı
Entegrasyon sonra New Server Name
Yakında ilan edilecektir
Yakında ilan edilecektir


3. Sunucu entegrasyon politikası
1) Karakter
Sunucu entegrasyonu sırasında benzer karakter isimleri varsa, isim değişikliği gerekli ve aşağıdaki kriterlere göre temelli olacaktır: Karakter Seviyesi, EXP ve son kez çıkış.

2) Karakter yuvası
Sınırlı bir süre için, birleştirilmiş sunucuya transfer edilebilir maksimum karakter 20 karakter vardır. 3 ay sonra, ilk 4 karakter, sadece entegre sunucu kalacaktır.
Ek karakterler 3 ay ödemesiz, sonra otomatik olarak silinecektir. Karakter silme Karakter düzeyi, EXP dayanan ve son oturum kapatma süresini edilecektir.
Yani daha fazla kullanacağı dört ana karakter bir yana diğer karakterler silin.

3) Saklama
Eğer sunucu entegrasyonu sonra depolama açtığınızda İki depoları görünecektir. Bir diğeri size birleştirilmiş sunucu öğeleri saklamak ve çekilme için kullanacağı yeni depolama iken size önceki sunucudan öğeleri çekebilirsiniz eski depolama olduğunu.
Bizim oyuncular önce silinmesi eski depolama tüm öğeleri geri tavsiye böylece eski depolama sunucu entegrasyonu 3months sonra silineceğini hatırlattı olabilirsiniz.

4) Guild
Sunucu birleştirme üzerine, Guild bilgiler sunucu entegrasyonu sonra muhafaza edilecektir. Bununla birlikte,
Loncaların isimleri üst üste veya sunucu entegrasyonu sırasında diğer lonca ile aynıdır, yalnızca tek bir lonca adı tutacak ve diğerleri yeniden adlandırma tabidir.

Guild Level, lonca noktası ve lonca kuruluş tarihi karar olarak kabul edilecektir ve lonca ustaları yeniden adlandırma bunun için yetkili olacaktır.

5) İş
Entegre bir sunucu karakteri farklı bir iş varsa, sadece bir tespit iş kalır ve diğer silinecektir. İş düzeyi, iş EXP, iş sıralaması dikkate alınacaktır.

6) İş Alias
Tüm işi diğer adı başlatılır. Entegre sunucusunda yeniden adlandırın olun.

7) Akademi
Akademi bilgileri muhafaza edilecektir, ancak toplam sıralamasında onur puanı dayalı entegrasyon sonra tekrar değiştirilir.

Kale savaşı
Sağ sunucu entegrasyonu önce devam edilecek son kale savaşını kazanan sunucu entegrasyonu güne kadar vergi toplamak mümkün olacak. Ama kale işgalciye bilgi sunucu entegrasyonu ile birlikte sıfırlanır ve kalenin ilk işgalci sunucu entegrasyonu sonra ilk kale savaş tarafından karar verilecektir.

9) Konsinye
Konsinye sisteminin kullanımı sunucu entegrasyonu kadar sınırlı olacak ve programı daha önceden ilan edilecektir.

10) Pet ve arkadaşlarının
Tüm hayvan ve arkadaşlarının adını başlatılır ve entegre bir sunucu üzerinde yeniden adlandırılabilir.

Bir kez daha, daha ayrıntılı bir rehber gelecekte duyuru sağlanan ve yukarıdaki bilgi entegrasyonu sürecinde değişebilir edilecektir.

Biz bu yüzden sadece posted tutmak ve size yaklaşan etkinlikler ve sürprizlerle zevk umuyoruz kullanıcılarımız için çeşitli etkinlikler hazırladık.

Teşekkür ederim.
 
Yukarı Alt