Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD SECRETS BLOG

Dear silkroadsecretsblog,
We are so grateful to see you supporting us with the news that you have on your main page. So, now we are the main subject of all Silkroad Online gaming communities and we have more guests than ever. silkroadsecretsblog is as illegal as us for Silkroad online and we both are working for Silkroad Online. Thats the similarity between us. We wish all the three sides luck; silkroadonline.net ~ extraloob.com ~ silkroadsecretsblog

enjoy its silkroadsecretsblog :kalp:

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Küçük uyarı

Son entry girildiğinden beri yazılarımın pek çok forumda başka dillere çevirildiğini gördüm. Bunda hiçbir sorun yok, hatta yazılarımın başkalarına yardım ettiğini görmek çok güzel, ama o forumların 80%'i resimlere kendi imzalarını koymuş. Ben kendi imzamı hiç koymadım, çünkü temiz bir resmin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ancak insanlar böyle noobca hareketler yapmaya devam ederse bende kendi imzamı koymak zorunda kalacağım.

Yeni koymak zorunda kalacağım imzalar için extraloob ve diğer 2 foruma teşekkür edebilirsiniz.

SRO oyuncularının emeğe hiç değer vermemesi ne kadar üzücü.

daral:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir rev6 bir bu hep bize hit veriyorlar joymax böyle buyurdu demek ki :P

Cryolite demiş ki:
extraloob demiş ki:
hit vermekten çok yerin dibine sokmuşlar gibi geldi :lol:
reklamın iyisi kötüsü yoktur, ne demiş iş adamı ; adımı nerde , ne şekilde söyledikleri umrumda değil adımı doğru söylesinler yeter :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Espio demiş ki:
Cryolite demiş ki:
extraloob demiş ki:
hit vermekten çok yerin dibine sokmuşlar gibi geldi :lol:
reklamın iyisi kötüsü yoktur, ne demiş iş adamı ; adımı nerde , ne şekilde söyledikleri umrumda değil adımı doğru söylesinler yeter :thumbsup:

asil bir sözmüş ben bu sözü bilmeden bunun kıymetini biliyordum ama reklamın iyisi kötüsü olmaz birisi sizi bir şekilde afişte ediyorsa emin olun bu size her zaman + kazandırır 8)

extraloob demiş ki:
asil bir sözmüş ben bu sözü bilmeden bunun kıymetini biliyordum ama reklamın iyisi kötüsü olmaz birisi sizi bir şekilde afişte ediyorsa emin olun bu size her zaman + kazandırır 8)
birisi bana ana bacı söverken kazanacağım + yı düşünemiyorum :dance: :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tolkien demiş ki:
extraloob demiş ki:

sen kendine ana bacı sövdürecek kadar adamsan zati +'yı hiç düşünme, düşünüyorsan zati ana bacı sövülecek adamsındır :wink1:

extraloob demiş ki:
Tolkien demiş ki:
extraloob demiş ki:

sen kendine ana bacı sövdürecek kadar adamsan zati +'yı hiç düşünme, düşünüyorsan zati ana bacı sövülecek adamsındır :wink1:
güzel konuştun :thumbsup: kendi verdiğin örneği güzel çürüttün

'u Önemli olan dostluktur denilen yerde...
Teorik açıdan baktığımızda tek taraflı düşünmememiz lazım exl Türkiyenin 1 numaralı sro bilgi paylaşım sitesi değilmi bu konu global olmuş ve bizde bir anlamda silkroadsecretsblogun reklamını yapıyoruz bilmeyenler burada bu siteyi merak edip elbette bir kere girecektir acaba ne varmış bu kadar önemli bilgiler diye aslında her şey taraflı yani karşı tarafada çok büyük bir fayda var.
Bir anlamda exl de onların reklamını yapıyor :wink1:

Yukarı Alt