Uzun zamandır off topic görmüyorum duygulandım :P

Silkroad ReDesign nedir?

Silkroad ReDesign saçmasapan bir projedir ve bir amacı yoktur :D eski bir Silkroad oyuncusu olduğum için hala silkroad oyunundaki karakteristik hareketler ve skill efektlerine hayranım, fakat yeni milyonlarca oyun çıktı yine de silkroad tadında efekt veren hareketlerine hayran kalabileceğim bir oyun yok piyasada. Silkroad Online gibi bir oyunun günümüzde ayaklar altında sürünmesi de canımı sıktı sebebi de yenilikler getiriyorlar ama insanların hoşlanmadığı ve beklentilerin çok daha altında yenilikler geliyor, bunun üzerine yüzlerce silkroad online pvp ve private server açılıyor ama bir bakıyorsun 1 hafta sürmeden kapanıyor yada sıkıldıkdan sonra bırakanlar oluyor bende dedim ki kendime digital paint bende 3d animasyon bende. Bir yenilikte ben getireyim Weaponlardan başlayıp oyunun bütün görselini karakterler, npcler haritalar yaratıklar vs. masaya yatırıp tasarımı baştan sona yeniden tasarlayıp kendimi böyle tatmin etmeyi düşündüm bu yani suratı asılanlar olmuştur kusura bakmayın saçma bir yazı okudunuz malesef Silkroad ReDesign budur :mrgreen:

Yazımın yeri burası değil ama sıkıntımdan yazıyorum. Keşke bizi dinleseler dinlemiyorlar. Her zaman bizden uzak paraya yakın duruyorlar. Keşke League Of Legends oyunu örnek alsalar. Riot ekibinin oyuncular ile ne kadar yakın olduğunu reddit ve forumlarından görebilirsiniz. Ben eminim ki çöküşe geçen tüm Online oyunlarının nedenlerini bilerek ders almışlardır. Her zaman yenilikleri ve gereksiz yenilikleri dikkatle dinliyorlar. Bkz. 5v5 "hepimiz birimiz için" mod... Hatta test sunucunu açtıklarında soruyorlar bile bu nasıl yenilik iyi mi? kötü mü? Ne değişiklikler olmalı? diye.. Zamanında göz yummayacaklardı bu lanet olası illegal "bot" programı... tıpkı veba virüsü gibi yaygın, kanser gibi oyunun tüm emeklerini yavaş yavaş sinsice öldürüyor. Kimse farkına varamaz. Bu kaderi de "Knight Online" oyunu da yaşadı, nedeni ise makro donanımlar ve koxp oyunun sonu oldu. Şunu anlamalılar ki "Birlikten kuvvet doğar."

Benzerini ben düşünmüştüm Aykut. LOTR'u Silkroad'a uyarlamak. Pek de zor bir şey değildi aslında, sadece kimsenin ağız kokusunu çekmemek için girmemiştim. Böyle Yüzük Savaşlı, orklu, insanlı ve elfli, Lorien'li ve Argonath'lı bi oyun süper olurdu. Gerçi LOTRO var ama Silkroad düzenlense daha iyi olurdu :D

Barzo

hiiç böyle şeylere gerek yok eğer en eski skill bar ile birlikte mysro sistemi, capeleri, efendime söyliyim thief hunter ve traderi bir arada kullanabileceğimiz yılları geri getirebilirim dersen yüzyılın serverını açmış olursun ve üstüne delide para kazanırsın

Silkroad gibi skill efektleri olan oyunlar var dostum,
Dekaron,Cabal. (Bu oyunlarda item , skill(özellikle skiller) çok abartı şekilde güzel.)
Dekaronu 171 Level'a kadar oynadım Cabal ise 114 ve sevdim ikisinide...

dostum siz beni yanlış anladınız herhalde :) oyun yapmak (zaten beni aşar) gibi ya da oyun aramak gibi bir niyetim yok ben sadece oyun görselleriini baştan tasarlıyorum keyfine o kadar :)

ayrıca iyi bir cabal online oyuncusuyum 107 Force Blader -116 Force Archer ve 163 Blader var gel kapışak ^^

birşey isteyecem size zahmet olmazsa ben oyunu yılllardır yüklemiyorum yüklü olan biri varsa rica etsem girip chinese ve europan characterlerini tek tek :D çekebilir mi her karakter için 2 profil istiyorum çok istiyorum sanırım :D biri önden görünüşü biri de yandan görünüşü thanks :p

Yukarı Alt