Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
bu exp sistemin falan tam anlayamadım biri açıklayabilir mi ?
Yeni başlayanlara bir süreliğine VIP 1 veriyor. Bu vip 1 ile 4 saat %100 kasabiliyorsun 4 saat bitince 2 saat %50 kasabiliyorsun. O da bitince exp gelmiyor. Her akşam saat 6' da yenileniyor. (Türkiye saati)
Vip olmayanlar 2 saat %100 kasıyor. 2 saatten sonra 1 saat %50 kasıyor. Sonra yine exp gelmiyor.
Vip 2 ve üstü olanlar 7/24 %100 kasabiliyorlar.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Yeni başlayanlara bir süreliğine VIP 1 veriyor. Bu vip 1 ile 4 saat %100 kasabiliyorsun 4 saat bitince 2 saat %50 kasabiliyorsun. O da bitince exp gelmiyor. Her akşam saat 6' da yenileniyor. (Türkiye saati)
Vip olmayanlar 2 saat %100 kasıyor. 2 saatten sonra 1 saat %50 kasıyor. Sonra yine exp gelmiyor.
Vip 2 ve üstü olanlar 7/24 %100 kasabiliyorlar.
sistem saçma değil mi ?

Aslında yaptıkları sistem uzun süre oyun başında olamayanlara şans tanıyor , ama zamanı bol olan adamın oyunda yapacak birşeyi kalmaz , yeni etkinlik ,uğraşacak birşeyler ekleseler güzel olurdu.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Aslında yaptıkları sistem uzun süre oyun başında olamayanlara şans tanıyor , ama zamanı bol olan adamın oyunda yapacak birşeyi kalmaz , yeni etkinlik ,uğraşacak birşeyler ekleseler güzel olurdu.
para verirsen kasarsın diyor bence :D

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
El değiştirme yok , sadece firma server satmış olabilir yada JC-Planet de kendi firmasıdır. Çünkü öyle birşey yapsa Joymax 'da ve Silkraod resmi sitelerinde reklam v.s koymazlar.

Takımı
Galatasaray
Server satmış galiba ya da Joymax'ın Avrupa da ki kolu da olabilir neyse zaten oyunun mantığı parayı veren düdüğü çalar sen oyunda ne kadar emek versen de para yatırmadan bir değeri yok summer7:

Konuyu hortlatayım dedim,Sro yu türkiyede ilk oynayan oyunculardan biriyim,3 server vardı max cap 80 zamanları,belkıde 70tı tam hatırlayamadım Lord yarkan yoktu ozamanlar,üniversiteye hazırlandıgım zmanlardı 11 yıl kadar oldu sanırım.Neyse lafı uzattım,

Yıllar sonra oyuna dönüş yaptım Ephesus serverına başladım.Güzel yanları çok,öyle elini kolunu sallayan herkes 120-130 lv degıl ,ki suanlık cap 100de.Vıp olmayanlar gunde sınırlı bır exp gaıne sahipler,full tıme bota bırakıp çılgınlar gıbı gold ıtem ve Level kasamıyorlar.Yanı oyunda çok üst yerlerde olanların sayısı diğer serverlara göre cok daha az.Bu bir teşvik oldu bana.Sıstemı mantıklı buldum,tek kötü yanı var arkadaşlar o da Dolar kuru.Hergun sınırsız sekılde exp kasabılmek ıstıyorsak vıp2 olmalısınız buda ay içerisinde 300 silk almanız demek. Buda TL olarak 90 lira civarı bir meblaya tekabül ediyor.Dolar şuan ülkemızde uçtugu için onlıne bır oyun ıcın fazla para.Her ay satın almak zorunda değilsiniz,oyun içinde silkle ıtemler goldlar satıp bunu karşılamanız mümkün tabi,hersey size kalmış.Ama en azından bir seferlık bu parayı vermek şart gibi birşey neredeyse.Karar sizin.

Yukarı Alt