bence yeni skill falan gelsin skillerin güçleri dengelensin ama skillerin açılma şekli bu şekilde olmasın eskisi gibi force dahil 3 build açılsın böyle olursa oyundan soğumalar artar insan istediğini yapamıyacaksa ne anlamı kalıyor

WaTCHMaN demiş ki:
bence yeni skill falan gelsin skillerin güçleri dengelensin ama skillerin açılma şekli bu şekilde olmasın eskisi gibi force dahil 3 build açılsın böyle olursa oyundan soğumalar artar insan istediğini yapamıyacaksa ne anlamı kalıyor
Aynen yeni skill gelmesi mantıklı olur :rolleyes1:

yani şimdi herkes 0 dan mı başlıcak kusura bakmayın çok uzun süredir takip etmiyorum o yüzden aptalca bi soru olarak gelebilir size.

recaiyilmaz demiş ki:
recaiyilmaz demiş ki:
Ya Birsey Soracağım: Bizim Suan Oynadığımız İsroda Değişiklik Olacak mı ?? Bu Stat ve Skill İyileştirmeleri Silkroad R için mi Geçerli ?? Bu Salı Ne Gibi Değişimler Geliyor ???

...................................
Ortalık çok karışık her kafadan tabiki ayrı ses çıkıyor o yüzden yarın hepberaber görücez arkadaşlar :kalp:

cevaplayabılecek varsa benım bır sorum olıcak sılkroad R de yıne botlar olıcakmı kasmamız ıcın.benım kısısel cıkarttgım sonuca gor botları getırmıcekler.elle kasmamızı saglıcaklar.cunku sureklı yenı gorev asırı exp dıyorlar.bota ızın cıkmıcak bnce.smdı bıkac arkdas atlar ısroda da ızın yok dıye.yıllardır oynuyorum oynuyorsunuz lafda ızın yok ızın olmasa hıcbırımız kullanamayız bot.bunu hepımız bılıyoruz.

yeni bir oyun tamamen ayrı sunucular demek.yenı calısanlar yenı sıstem gereksınımlerı demek.joymaxı tebrık edıyorum.ve sılkroad R ıle sroya donuyorum :)

ganger16 demiş ki:
cevaplayabılecek varsa benım bır sorum olıcak sılkroad R de yıne botlar olıcakmı kasmamız ıcın.benım kısısel cıkarttgım sonuca gor botları getırmıcekler.elle kasmamızı saglıcaklar.cunku sureklı yenı gorev asırı exp dıyorlar.bota ızın cıkmıcak bnce.smdı bıkac arkdas atlar ısroda da ızın yok dıye.yıllardır oynuyorum oynuyorsunuz lafda ızın yok ızın olmasa hıcbırımız kullanamayız bot.bunu hepımız bılıyoruz.
Kardeşim bot yapmaları için joymaxtan izin almıyorlar. Onlar tabiki bota karşılar , illegal program kullanmak yasaktır ve ban nedenidir . Sana şunu söyleyebilirim yine bot çıkartıcaklarına tabiki eminim , kullanmak ve kullanmamakta bize kalmış bulunmaktadır . Bot olmasa herşey çok daha iyi olucak , bot olmaya devam ettikçe oyun dahada seviye düşecektir daral:

ganger16 demiş ki:
yeni bir oyun tamamen ayrı sunucular demek.yenı calısanlar yenı sıstem gereksınımlerı demek.joymaxı tebrık edıyorum.ve sılkroad R ıle sroya donuyorum :)
Bende geri döndüm fakat inş beklediğimiz gibi bir oyun çıkar karşımıza eekd1

FantastiC demiş ki:
ganger16 demiş ki:
Kardeşim bot yapmaları için joymaxtan izin almıyorlar. Onlar tabiki bota karşılar , illegal program kullanmak yasaktır ve ban nedenidir . Sana şunu söyleyebilirim yine bot çıkartıcaklarına tabiki eminim , kullanmak ve kullanmamakta bize kalmış bulunmaktadır . Bot olmasa herşey çok daha iyi olucak , bot olmaya devam ettikçe oyun dahada seviye düşecektir daral:
yok ya bota ızın verıyorlar dıgerınde.bu bellı bırsey.gm ıle yanyana ıken de konustuk gorduk.sp cave de gm herkesı bot gordu soyledı 100kusurluk mobları koydu 2 saat sonra kaldırdı.demekkı herseyden haberlerı var.anlasmaları oldguna emınım.acıkcası ben dusunmuyorum bu denlı yatırım yapan bır sırketın 2-3bot uretıcısını engelleyemecegnı.ısterlerse yaparlar ve bence sılkroad R de yapacaklar.tum umıdım bu yonde:) botsuz elle oynıcagmz keyıf alcagmz apayrı bır sılkroad.cunku bot ıle gercekten bu oyunu oynayan degılde yası buyuk olanlar durumu rahat olanlar oluyr.mesela bn unıv ogrencısıym.7/24 acıkda tutuyrm basında da duruyrm.gerekırse dıer 3 ev arkdasmın bılgsyarları ıle toplam 30a yakın char acıyorum.ama yası daha ufak olanlar en ıyı elle kasanlar bunu yapamadkları ıcın omurlerı boyunca hep ezık kaldılar.umarım tekrarlamaz

FantastiC demiş ki:
ganger16 demiş ki:
Bende geri döndüm fakat inş beklediğimiz gibi bir oyun çıkar karşımıza eekd1
tek umudum o sayısız char kastım.ovunmek gıbı olmasın hep en ıyılerdeydım.sıktı bır yerden snra.ama saolsun ıyıde para kazandım sro sayesınde sattgm charlarla:) bunda ıns sadece eglenırız.gercekten bır oyun olur

joymax kendi private serverını açıyor oynadığımız normal sroya ne gibi değişiklikler gelcek işte o belli değil 1 saat kadar sonra açılcak ve göreceğiz inş.

Yukarı Alt