Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Silkroad-R'dan herkese merhaba.

Hedefimizin bir parçası olarak oyuncularımıza temiz ve daha iyi bir oyun ortamı sağlamak adına , yasadışı programların kullanımı ile ilgili kurallar getiriyoruz.

Biz, GM'ler, oyunda bot kullanan kullanıcılara yaptırımlara başladık.

Böylece, kullanıcilarımıza Silkroad-R Bot Poliçesini okumalarını ve anlamalarını tavsiye eder, yasak olan bu programları kullanmamalarını öneririz.

1. Yaşadışı Programlar Nedir?

Yasak programlar ,orjinal oyun istemcinizi izinsiz olarak modifiye eden,ayni anda birden fazla karakterle baglanmanıza olanak tanıyan,otomatik olarak avlanan,otomatik pot yapan,otomatik giriş yapan ve otomatik spam ve bunun gibi... seçenekler sunan programlardır.Bu programlar oyuna dengesizlik getirerek diger oyuncuları rahatsız eder ve oyun içerisinde normal olmayan şeylere sebebiyet verir.

2. Yasadışı Program Poliçesi

Uygulanan Poliçemize '3. vuruşta dışarı sistemi' diyoruz. Yaşadışı program kullanımı belirlendiği taktirde,hesabınız aşağıdaki kurallar çerçevesinde bloklanacaktır:

- Başlangıç Tarihi : 08 Mart, 2010
- Ceza Hedefi : Yasadışı program kullananlar
Yukaridaki poliçe oyunculara yaptıkları yasadışı aktivitelere son verme ve yapmama sansi tanımaktadır.

3. Tekrarlayan suçlular için daimi blok

Yasadışı program kullanarak poliçemizi sürekli olarak ihlal eden bu kullanıcılara daimi blok uygulanacaktır.

Satin almış oldukları Silk kendilerini cezalandırılmaktan kurtarmayacaktır/önlemeyecektir.Bu ceza 3. vuruşta dışarı sistemine dayanmaktadır.

Bu gibi kullanıcıların bir listesi Resmi olarak web sitemizde sürekli olarak yayınlanacaktır.Son güncellenen bloklu oyuncuların listesi için aşağıdaki link'i tıklayınız.

Sizleri garanti ederiz ki, daha mutlu BOT-SUZ bir Silkroad topluluğu için bu gibi yaptırımlarımızın devamı gelecektir.

Hizmetimizden memnun kalmaniz için herzaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalisiyoruz.

Teşekkürler

ynlş yazmşsın kardeşim ben bizzat mail attım 2.nci seferder 5 .gün ceza var ..

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
mmmmmm22 demiş ki:
ynlş yazmşsın kardeşim ben bizzat mail attım 2.nci seferder 5 .gün ceza var ..
silkroad R sitesinde yazan bilgiler bunlar ben herhangi bir oynama yapmıyorum.

hmm bana gelen mail buydu kardeş ;

Greetings from Joymax Customer Support Team!

We regret to inform you that your account is using an illegal program. Our system automatically detects any illegal program in the system thus making it 100% accurate. The new bot punishment system is now implemented. So we advice those who are using third party programs that is ruining the game contents to refrain from using it. We just want to remind you that you should not use third party programs that will ruin the game play. If you are caught using any illegal program will lead to the following punishment:

1st offense: 3 days block

2nd offense: 5 days block

3rd offense: Permanent block

Therefore, any illegal program will lead to permanent account block on the 3rd time, so refrain from using any illegal program.

Thank you for your support and have a nice day.

* Joymax will NEVER ask players about personal & account information, password, and credit card numbers, nor will they ever ask a player for a trade.

* To prevent the loss of accounts, we strongly recommend our users change password frequently.

Thank you for emailing Joymax Customer Support. For further details and support, kindly visit our website at http://www.joymax.com/silkroad.

Sincerely yours,

Joymax Customer Support Team

Yukarı Alt