Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas

Download
SilkroadR Download!
Download

:arrow: Kısaca acıklama :

Silkroad-R nedir?

Silkroad-R, Silkroad'dan daha gelişmiş bir oyundur ve Silkroad'un yeniden doğuşudur.
Silkroad'dan daha temiz bir oyun ortamında daha hızlı şekilde seviye atlayabilirsiniz.
Kabileler ve sınıflar arasında gelişmiş denge için ilave içerikler seviye atlamayı daha kolay, daha uygun ve daha eğlenceli hale getirir.
Bu hizmet Silkroad'dan bağımsızdır böylece orijinal Silkroad'un ve Silkroad-R'nin keyfini eşzamanlı olarak sürebilirsiniz.

Gerekli tüm bilgiler için ; http://www.joymax.com/silkroad-r

Adamsın! Sagol :) ''Bu hizmet Silkroad'dan bağımsızdır böylece orijinal Silkroad'un ve Silkroad-R'nin keyfini eşzamanlı olarak sürebilirsiniz''
Derken Yeni karakterler mi açıcaz ikisininde birbiri ile bir bağlantısı olmicakmı acaba

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
FantastiC demiş ki:
Adamsın! Sagol :) ''Bu hizmet Silkroad'dan bağımsızdır böylece orijinal Silkroad'un ve Silkroad-R'nin keyfini eşzamanlı olarak sürebilirsiniz''
Derken Yeni karakterler mi açıcaz ikisininde birbiri ile bir bağlantısı olmicakmı acaba
Nedemek sorun değil :coffee:

bende tam çözmüş değilim ama sanırsam silkroad dan daha iyi bişeyler gelicek ekranlara :nod:

DipNot : Yarın etkinlik var arkadaşlar unutmayın hepiniz katılın detaylı bilgi : silkroad-r-obt-yi-kutlama-etkinligi-t267785.html

The47

Bilgiliyim
FantastiC demiş ki:
Olmayacak. Yeni karakter yeni server :curtain:

The47 demiş ki:
FantastiC demiş ki:
Olmayacak. Yeni karakter yeni server :curtain:
Olmayacak diyosun :curtain: :santa:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Ben şimdi bunu indiriyorum yeni aldıgım üyelikle girebilecek miyim arkadaşlar?
Yoksa 101+ level char mı olması lazım buna katılmak için?

Hancock demiş ki:
bu konuyu bende merak ediyorum

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
epireal demiş ki:
Hancock demiş ki:
bu konuyu bende merak ediyorum
bu konuyla ilgili bilgi verebilecek var mı arkadaşlar? 8O

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
bu yeni bir silkroad arkadaşlar sanırsam oyle 101 char filan olması gereken bişey değil.

adı üstünde yeni bir oyun. biz gerekli acıklamaları yaptık zaten birde kendi sitesinde de acıklamaları var.

sizler için tekrar yazmak istedim :

Silkroad-R nedir?
Silkroad-R, Silkroad'dan daha gelişmiş bir oyundur ve Silkroad'un yeniden doğuşudur.

:arrow: Silkroad'dan daha temiz bir oyun ortamında daha hızlı şekilde seviye atlayabilirsiniz.
:arrow: Kabileler ve sınıflar arasında gelişmiş denge için ilave içerikler seviye atlamayı daha kolay, daha uygun ve daha eğlenceli hale getirir.
:arrow: Bu hizmet Silkroad'dan bağımsızdır böylece orijinal Silkroad'un ve Silkroad-R'nin keyfini eşzamanlı olarak sürebilirsiniz.

Yukarı Alt