arkadaşlar uzun denemelerim sonucunda yöntemi buldum bununla beraber eskisi gibi ibot oyuna girebilecek ve hiçbir sorun olmadan kasıcak

öncelikle ibotun sitesinden en son versiyonu indiriyoruz sonra ph media patcherı(MUHAKKAK PH MEDİA PATCHER OLMALI YOKSA ÇALIŞMAZ) bu veya herhangi bir linkten http://www.filecrop.com/66421468/index.html indiriyoruz sonra oyunun klasörüne son versiyonunu indirdiğimiz ibotun içindeki run hackshield silkroad r yi oyunun dosyasına ph media patcherla birlikte atıyoruz, ph media patcherı çalıştırıp patch yapıyoruz tamamen olduğu gibi ondan sonra bildiğimiz gibi run sror hackshieldi çalıştırıyoruz ve karşımıza launcher geliyor start dedikten sonra oyun açılıyor bundan sonra son versiyonunu indirdiğimiz ibot'un içindeki edxloaderı sonrada ibot.exe açıyoruz (kısa yol oluşturup LS:5 yazmayı unutmayın) edxloaderla ibot.exe kısayolunu çalıştırdıktan sonra edxloaderdan multiclienti seçip çalıştırıyoruz ve botumuz hazır artık oyuna girip botu kurabilirsiniz. yalnız run hackshieldden açılan clientimizi kapatmıyoruz.

yani anlayacağınız gibi tek sorun ibotun sitesinden verilen media patcherın birsürü hata vermesi sorunlu olması, bu indirdiğimiz ph media patcherla hiçbir sorun kalmıcak.

anlatabildiysem ne mutlu saygılar.

ben denedimde Sistemim Xp bi türlü hazır hale getiremedim media patch critical eror hatası veriyo search for adress dediğim zaman

Senin pach i indirdim o yaptıda yine dc yedim artık gün ola harman ola yarın bi göz gezdireyim yine

kardeşim aynısını yaptım Hackshield açtıkdan sonra silkroad launcher gelio start gelmio kalıo öyle..

Yukarı Alt