Takımı
Galatasaray

Silkroad-R Arap Resimleri!

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Arap Yapıları

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Bağdat Town Haritası

- Resim Silinmiş.

EXL Ilk Arap Irki Tanıtımı İçin Tıklayınız

Silkroad-R Japon Client'ından alınan bu resimlere göre Arap Irkı'nın yaklaştığını görüyoruz.Arap yapılarından da anlaşılacağı üzere çalışmalar yakın zamanda bitecek gibi , merakla bekliyoruz..

Saygılarımızla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Çin'in avrupayı sevmediği gibi avrupa ırkı da arap'ları sevmeyecek ortalık karışacak :popcorn:

Ciddi ciddi silkroad yeniden doğar söyleyeyim.Fena patlama yapar Araplar çıkınca.

Edit:Arap resimleri deyince karakterler,silahlar falan sandım :P

Lemonade demiş ki:
Fileslar sızmasa da millet isrodan dağılmasa
sızmasına gerek yok kanımca zaten neredeyse her tabloyu öğrendi herkez client ten alıp rahatlıkla kendi server'ına ekleyebilir sadnessla1

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Nina Ricci demiş ki:
Çin'in avrupayı sevmediği gibi avrupa ırkı da arap'ları sevmeyecek ortalık karışacak :popcorn:
Bildigim kadari ile Cin ile Avrupa'nin ortasinda olacak Arap irkinin gucu. Eu gucu devam edecek her zamanki gibi benim tahminimce.

Eunun parti üzerine tasarlanmış olması en büyük avantajı. Pot süreleri ve silah değiştirmek zorunda olması en büyük dezavantajı.

Şimdi araplar hem silah değiştirmez hem parti buflarına sahip olur hemde ortalama pot sürelerine sahip olursa kral arap ırkı olur.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
UnDeFeateD demiş ki:
Eunun parti üzerine tasarlanmış olması en büyük avantajı. Pot süreleri ve silah değiştirmek zorunda olması en büyük dezavantajı.

Şimdi araplar hem silah değiştirmez hem parti buflarına sahip olur hemde ortalama pot sürelerine sahip olursa kral arap ırkı olur.
Silah degistirmek bir avantaj. Ornek olarak warrioru vereyim. Shield ile ittir axe ile stunla 2h ile daredevil vur. Hepsinin tek bir silah ile olmasi nasil mumkun olsun ki? Warriorun bir avantaji.
Rogue. XBow ile yatir dagger ile mukemmel bir damage yedir. Blade bunu yapabilir mi? Onda da yatir skilli var ustelik.
Wiz. Fear yedir cleric rod al eline offer vur. Teke gitti.
Warlock. Stun yedir offer vur. Stun yedir dagger ile oldur. Stun yedir divi yedir daredevile tekte gitsin.
Atak olarak Bard bile kullandim Wiz/Bardda. Ac guard paso bard skilli kullan. Yatiramiyorlar ki vigor sayesinde.

Bu saydiklarimi ch charlar ile yapamazsin. Tek silah ile olacak is degil. Dusunsene CH'de dagger gibi bir build daha oldugunu. Blade ile yatir dagger ile gom mesela. Blade yatirir batirir vs vs ama silahinin gucu dusuk. Daha yuksek phy atagi olan bir silah gelseydi mukemmel olurdu.
EUda 15snde basiliyor pot. Oyle iyiki de. Eger oyle olmasaydi karsina istedigin irki getir EU yatmaz. Tek dezavantaji bu tabi ki kullanmayi bileni etkilemez bu durum.

hacım sakin direk gard almışsın :D
İlk olarak silah değiştirmede ustalaşmazsan eu charları kullanamazsın. 2. olarak buf basmayı kastetmiştim ve bazı skiller silah değiştirince kayboluyor. Bunlar basit zorluklardan bikaçı. Sende demişsin rogue al yatır dagger al batır işte o öyle kolay değil o kombo için ard arda yapman gereken şeyleri söyleyeyim:
Sürekli canı kontrol edip clericle hp doldurulur
Rogue alınıp yatır atılır yatmazsa can fullemeye devam
Yatınca eline dagger alınır
extrem açılır
hızlı koşma skiline basılır
komboya basılır bunları yaparken beş parmağın düğüm olur.
Karşındaki adam bu esnada kalkan alır eline senin kombodan biri blok geçse adam ölmez.
Bu esnada aksilik çıkarda adam kalkıp sana vurmaya kalkarsa hemen cleric alıp heal yapıp toparlaman lazım. Bu kadar işlem ekrana 4 gözle kitlenip pür dikkat pvpye odaklanma gerektiren şeyler. Usanmadan bunları tekrar eder durursun.
Wizlerin fearı pille geçiyor offer desen yavaş skil pile basıp skilsiz bi vuruş yapsan dahi offer iptal olur çünkü %95 hp isteyen bi skill. Olurda blok geçerse yine skilsiz bi vuruşa wiz ölür.

Ve ne kadar warlock yan buildli char kastıysam beceremedim. rogue waarrior cleric hatta bard warlock bile kastım warlock mastery kullanması çok zor build.
Son olarak china charlarda silah değiştirerek kombolar üretebiliyor dual charları bilirsin.

Guard aç demişsin guarda gelen tek fiziksel saldırı kapanmasına neden olur fazla kullanışlı değil.

Ben oyundan soğumuş biri olarak söylüyorum hiç bir charın diğer chara büyük bi üstünlüğü yok. Warriorken nukerler bladerler korkuttu gözümü Bowken warriorlar.. En iyi pvp charı olarak düşündüğüm ve en iyi kullandığım warriorla bile kazanamadığım onlarca pvp oldu. Sabırla kombosunu uygulayan kazanır. Ben çabuk sıkılan biriyim 2 3 dakka ölmeyince rakip bırakıyorum pvpyi Mike Tyson gibi :D

UnDeFeateD demiş ki:
hacım sakin direk gard almışsın :D
İlk olarak silah değiştirmede ustalaşmazsan eu charları kullanamazsın. 2. olarak buf basmayı kastetmiştim ve bazı skiller silah değiştirince kayboluyor. Bunlar basit zorluklardan bikaçı. Sende demişsin rogue al yatır dagger al batır işte o öyle kolay değil o kombo için ard arda yapman gereken şeyleri söyleyeyim:
Sürekli canı kontrol edip clericle hp doldurulur
Rogue alınıp yatır atılır yatmazsa can fullemeye devam
Yatınca eline dagger alınır
extrem açılır
hızlı koşma skiline basılır
komboya basılır bunları yaparken beş parmağın düğüm olur.
Karşındaki adam bu esnada kalkan alır eline senin kombodan biri blok geçse adam ölmez.
Bu esnada aksilik çıkarda adam kalkıp sana vurmaya kalkarsa hemen cleric alıp heal yapıp toparlaman lazım. Bu kadar işlem ekrana 4 gözle kitlenip pür dikkat pvpye odaklanma gerektiren şeyler. Usanmadan bunları tekrar eder durursun.
Wizlerin fearı pille geçiyor offer desen yavaş skil pile basıp skilsiz bi vuruş yapsan dahi offer iptal olur çünkü %95 hp isteyen bi skill. Olurda blok geçerse yine skilsiz bi vuruşa wiz ölür.

Ve ne kadar warlock yan buildli char kastıysam beceremedim. rogue waarrior cleric hatta bard warlock bile kastım warlock mastery kullanması çok zor build.
Son olarak china charlarda silah değiştirerek kombolar üretebiliyor dual charları bilirsin.

Guard aç demişsin guarda gelen tek fiziksel saldırı kapanmasına neden olur fazla kullanışlı değil.

Ben oyundan soğumuş biri olarak söylüyorum hiç bir charın diğer chara büyük bi üstünlüğü yok. Warriorken nukerler bladerler korkuttu gözümü Bowken warriorlar.. En iyi pvp charı olarak düşündüğüm ve en iyi kullandığım warriorla bile kazanamadığım onlarca pvp oldu. Sabırla kombosunu uygulayan kazanır. Ben çabuk sıkılan biriyim 2 3 dakka ölmeyince rakip bırakıyorum pvpyi Mike Tyson gibi :D
Okumadım.

Yukarı Alt