Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Sistemimin Bilgilerini Vereyim.

Yerel Disk C : 6,19GB BOŞ

Evet Arkadaşlar.Sistemimn Özellikleri Bunlar Ben Hamachili Server Kurmak İstiyorum Silkroad Da Zaten Kurmya Çalıştım [Reklam Olmasın] http://www.turkmmo.com/silkroad-pvp-ser ... nload.html buradaki anlatıma Göre.sro_client_sremu.exe dosyasını açtığımda Silkroad Guard Ekranı geliyor.Sonra Çalışmayı Durdurdu Diyor Kapanıyor.Bir Kere Sağ Alt Köşeye Geldi Progress Bir Yerde Takıldı Sonra İnput Param (4) hatası verdi ama sadece 1 kere.Arkadaşlar bir Yardımcı Olsanız.Bu Sistemle Kurabilirmiyim PC'Ye Bir Zarar Gelirmi ? Ha Birde Eliniz Değmişken Biliyorsanız Buna Paneli Nasıl Yaparım :D

Von Dutch

Öğretiyorum
Sremu kurabilirsin ancak onlarda buglu fixlileride parayla. bu sistemle vsro kurman çok zor ecsro felan kurabilirsin ancak.

peki ecsro nasıl özellikleri nelerdir kurmamda yardımcı olurmusunuz rica etsem ?

solediginiz siteyi azçok tahmin edebiliyorum reklam olmasın diye kısaltıyorum *** değilse Özelden Verirmisiniz Ha Birde Bir soru daha bu özellikteki bilgisayar kac kisi girebilir en fazla server e ?

beyler ben bu dsremuyu kurdum ama gm konsolunu açamıyorum bı yardım edermısınız nasıl açılıyor ?

Yukarı Alt