Silkroad Private Server V.I.P. Bölümü açılmış bulunmaktadır. Karışıklığı önlemek için yeni bir forumu uygun gördük. Bu güzel fikri içinde SuperStar arkadaşımıza teşekkür ederiz :muck:

WeAre

Buralıyım
Titus Pullo demiş ki:
Silkroad Private Server V.I.P. Bölümü açılmış bulunmaktadır. Karışıklığı önlemek için yeni bir forumu uygun gördük. Bu güzel fikri içinde SuperStar arkadaşımıza teşekkür ederiz :muck:
hayırlı olsun
bi kaç şey daha eklerseniz bence daha iyi olabilir ss bölümü guilde bölümü satış bölümü gibi alt forumlar birde ecsro bölümündeki vip ile ilgili konular taşınırsa çok güzel olur şimdiden teşekkürler

Advance

ahh ah şu sınavlar olmasa vip alırdıkta oynardık hayırlı olsun bölüm

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
superstar seni d.mod yapalım güzelim bu bölümleri sana teslim edelim bakalım neler yapacaksın merak ediyorum.

Leo

rank8
extraloob demiş ki:
superstar seni d.mod yapalım güzelim bu bölümleri sana teslim edelim bakalım neler yapacaksın merak ediyorum.
Çooook çook sağol Okan Abi.. Deneme Mod. olalı 1gü oldu ben daha mesajı bugün görüyorum.Slk kafam.Buralara iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz fakat tek bir sorun var; OKUL.Okul zamnaı biraz yavaşlayacağım.Anlayışla karşılarsanız sevinirim.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hayırlı olsun bu bölüm gerçekten güzel düşünce..Leo arkadaşımıza da yeni görevinde başarılar..Allah utandırmasın :P

Ya bu ecsro serverı kapalımı?? Bende server update'e girdi diyor daha yeni kurdum oyunu kurarkende bir tane dosyayı bulamadı diye hata verdi onu yoksay diyerek geçtim şimdi denediğimdeyse server update'te diyor 2 gündür böyle biri yardımcı olabilirmi lütfen?

arkadaşlar bende vip alcam ücreti nasıl ödeniyor ücreti ne kadar
bunlarıda yazın arıyorum boş arıyorum boş

Yukarı Alt