Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum,

adım tuğba 18 yaşında online oyunlara düşkün bi bayanım counter strike 1.6, league of legends kariyerim var çeşitli turnuvalarda 1on1 olsun 5on5 bayan takımım olsun boy göstermişliğimiz var HWA da yer almaktayım silkroad ı sürekli oynayan biriydim ve artık başkalarının oyununa para harcamaktansa kendi oyunuma yatırım yapma kararını aldım her ay sonu çalışmadığım halde elime 800 e yakın para geçiyor sürekli online olma şansım var ciddi private kurmak isteyen yada ciddi ortaklar arayan arkadaşları bekliyorum. teamspeak, skype kullanıyorum skype adresimden face adresimden yada steam adresimden bana ulaşabilirsiniz, mümkünse faceden mesaj atarak kendinizi tanıtın aksi taktirde tanımadıklarımı kabul etmiyorum, güven herzaman ön plandadır hiç bişeyi garantisiz yapmam. teşekkürler herkese iyi eğlenceler.

Face ; http://www.facebook.com/profile.php?id=100004654382769
Steam ıd ; HWA Ladies REINE
Skype ; REINE

Facede ekledim seni. Adım Özgün Çiziltepe. yeni bir server kuracağım (formülü gizli) skypetan yada faceden görüşürüz. Skype adını yanlış yazmışsın sanırım. skypta bulamadım. ismimden beni ekleyebilirsin skypa.

Yukarı Alt