Evet Arkadaşlar Pet Bugunu vede Bugun Nasıl Yapıldıgını Forumumuzda Duyurduk, Birbirinizle Account Alış Verişi Yapıyorsunuz.

Uyarmak İsterimki ; Silkroad Bazen Sadece Id Pw yi Bilerek Şifre Değiştirmeye Olanak Sağlıyor. Bunu Dikkat e Alın. Forumda Acıkca Paylaşmaktansa Özelden Halledin. [Bazı Arkadaşlar İnadına sizin ıd lere Yanlış Pw Deneyerek Block Attırabilir]

Account Paylaşımı Konusunda Çıkan Hiçbir Konuda Extraloob.com Sorumluluk Kabul Etmemekle Beraber , Account umu Çaldı vs Gibi Konular Direk Kapatılacaktır. :rolleyes1:

The47

Bilgiliyim
Tamda bi başlıkta bu konu hakkında uyarı yapmıştım. Zira konuya yazılan açık accountlara üyeler dışında rastgele biri dahi girebilir.. Ve bu dahil saydıklarınız dışında daha bir sürü neden var..

Teşekkürler :thumbsup:

Hahaha malmax yeminle malmax.Adamlar sun dağıtmayada başlamış bide bu geri çekme hahaha malmax diyorum başka bişey demiyorum :D

Bu bir bug değil event. Daha öncede yapılmıştı yine yapılıyor. Elimde Apolloda kullanılmış 50 adet acc var buna yakın acc u olanlar özel msj yollasınlar.

The47

Bilgiliyim
lynx1985 demiş ki:
Bu bir bug değil event. Daha öncede yapılmıştı yine yapılıyor. Elimde Apolloda kullanılmış 50 adet acc var buna yakın acc u olanlar özel msj yollasınlar.
Evet bug degil. Ama event oyunu bırakmış kişilerin oyuna dönmeleri durumunda mükafatlandırması üzerine. Giriş yapılmamış accountlara girip 1-2 yıllık pet yapmak için degil. Buna olsa olsa "abuse" denir.

Elmde 10 a yakın hesap var ama hepsi 2 ay girilmemis. En son Haziranın ortalarında girmiştim.

İnş 1 ay daha sürer bu şey bizde yolumuzu buluruz :D

bnm 3 aydır girmediğim 1-2 hesabım war ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
Mesela charımın olduğu servera girdim we kullandım bidaha kullanamıyomuyum?

Arkadaşlar Hesabınız varsa paylaşın bizde Yararlanalım.. Sizin için hiçbir sorun olmaz çünkü Mesela Siz Rome de oynuyorsunuz. 3 aydır girilmemiş hesabınız var. Rome ye girer kendi petinizi alırsınız sonra Başka birisine verirsiniz Başka bir sw de tekrar alabilirsiniz peti.. Her Serverda yeni çar açıp eventtan yararlanabilirsiniz.. Ben Mena da oynuyorum. Başka serverda oynayıp Kendisi eventtan yararlanan varsa Bana da şifresini vermesini isterim...

akoo7171 demiş ki:
Arkadaşlar Hesabınız varsa paylaşın bizde Yararlanalım.. Sizin için hiçbir sorun olmaz çünkü Mesela Siz Rome de oynuyorsunuz. 3 aydır girilmemiş hesabınız var. Rome ye girer kendi petinizi alırsınız sonra Başka birisine verirsiniz Başka bir sw de tekrar alabilirsiniz peti.. Her Serverda yeni çar açıp eventtan yararlanabilirsiniz.. Ben Mena da oynuyorum. Başka serverda oynayıp Kendisi eventtan yararlanan varsa Bana da şifresini vermesini isterim...
aynen kardeşim benimde ihtiyacım var :muck:

elimde 6 adet account var accountlara 3aydan fazla bir süredir girilmedi ve malazgirt sw sinde kullanıldı.Bana malazgirt sw sinde account gerekli 3ay veya daha fazla süredir girilmemiş accountunuz var ise karşılıklı account alışverişi yapabiliriz.İlgilenen arkadaşlar bana özelden mesaj atarsa sevinirim bol şans.

account lazım arkadas lar elınde olan varsa bende verebılırım 4 5 tane var bendede . Olympus serverınde yapılmamıs ıdler lazım banada

Bu pet bug hakkında bildi verirmisiniz...Örneğin;Benim 3 ay girilmemiş acc var pet uzatma filan aldım , normal bir şekildemi kullanıcam ve kaç gün süre verilicek + devilde oluyormu ?

Zhipps demiş ki:
Bu pet bug hakkında bildi verirmisiniz...Örneğin;Benim 3 ay girilmemiş acc var pet uzatma filan aldım , normal bir şekildemi kullanıcam ve kaç gün süre verilicek + devilde oluyormu ?
3 ay gırılmemıs ID ile giriyorsunuz oyuna . char olsun yada olmasın eger yoksa yenı acın . So-ok yanına gidin .1.secenek tıklayın daha sonra 3. secenek tıklayın ve hedıyeler gelıyor toplam 5 tane verıyor galıba . 1tane devıl kaldırma 1 tane pet kaldırma 1 tane exp tıcket 1 tane sp tıcket 1 tanede skıllpoınt reset verıyor . Asıl oynadıgınız charda pet varsa ( burası onemlı Stala koya bılen pet olması gerek aksı taktırde yapamazsınız . ) hedıyelerı aldıgınız chara verıyorsunuz petı . o charı 5 lvl yapıp pet uzatmayı basıyorsunuz ve petı'nızın suresı 30 gun uzatılmıs oluyor . :) :thumbsup:

Yukarı Alt