1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Silkroad Özellikler


 1. silkroadlife

  silkroadlife Bilgiliyim

  Kayıt:
  3 Haziran 2009
  Mesajlar:
  1.319
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Ögrenci

  Silkroad Online, bir MMORPG oyunu olması nedeniyle 7. Yüzyılın İpek Yolu ticaretini tekrar canlandırmak için tasarlanmıştır.

  1. Fantastik Dünya
  Doğu ve Batı Fantastik Dünyalarının Karşılaşması
  Doğu ve Batı Fantastik Dünyalarının KarşılaşmasıBatı Avrupa, Doğu Çin ve Yeni İslam fantastik dünyalarını kapsayan Silkroad Online Çin, İslam ve Avrupa'nın eski kültür ve efsaneleri üzerine kurulmuştur.

  2. Görev Sistemi
  Bölüm odaklı görev sistemi
  Bölüm odaklı görev sistemi Bölüm planlı senaryolar arka planda Xiyou Ji, Bin Bir Gece Masalları ve Yunan mitolojisi gibi birçok ülkenin mitoloji ve efsanelerini esas alarak yazılmıştır. Oyuncular sihirli halıyla uçarken, Akdeniz akşam güneşini izlerken veya Huang He Nehrini geçerken çaresiz bir şekilde hayaletlerle savaşırken görebilirsiniz. Bu senaryo çeşitliliği sayesinde, tek kişilik bir oyun izleme hissini veren, her defasında benzersiz bir görevin tadını çıkarabilirsiniz.

  3. Çeşitli Halklar
  Çeşitli halk örgütlenmeleri
  Çeşitli halk örgütlenmeleri Tanıdık ailelerin bir araya geldiği genel lonca odaklı halkların ötesinde, halkı çeşitli nesnelere göre örgütlemek mümkündür. Halk örgütlenmeleri arasında vaha çevresinde bir araya gelen şehir halkı, takas ticaretiyle uğraşan tüccar grubu, hırsız oyuncuların bir araya geldiği hırsız loncası ve adaleti koruyan avcı loncası yer alır. Çeşitli halkların karşılaşması, heyecan verici güç gösterisi senaryoları ortaya çıkarır.

  4. Yetenek Sistemi
  Benzersiz ve yeni yetenek sistemi
  Benzersiz ve yeni yetenek sistemi Su üstünde seyretmek için uçarak yürüme yeteneğini kullanan ve hareket ederken arkalarında iz bırakan Çinli karakterlere benzer biçimde, Avrupa’ya ait karakterler Zeus veya Apollo gibi Yunan tanrılarının gücünü kullanırken İslami karakterler de piyasadaki mevcut oyunlarda henüz görülmemiş yeni ve benzersiz bir yetenek olan lamba cinlerini istedikleri biçimde kontrol edebilmektedir

  5. Gerçek Aksiyonlu Savaş Sistemi
  Gerçekçi ve doludizgin aksiyon savaşları
  Gerçekçi ve doludizgin aksiyon savaşları Kesme ve ani dönüş gibi Çinlilerin zincirleme saldırı yeteneklerinden yararlanarak, aksiyon oyunlarına benzer ölçüde hızlı oyun ilerlemesiyle savaşlar gereksiz yere uzamaz, karakterin hızı inanılmaz efektlerle artar. Kesintisiz aksiyon keyfiyle heyecan verici savaşların keyfini çıkarın.

  6. Dünya bir Film Hissi Veriyor
  Film benzeri sunum
  Film benzeri sunum Uzaktan yaklaşan canavarlar, tozu dumana katarak koşan hırsızlar, duman nedeniyle önünüzü göremediğiniz ormanlar, tamamen görülmemiş malzemelerle dolu tehlikeleri zindanlar ve tam ay tutulmasına benzer doğal ortamlar sayesinde harika bir dünyanın önünüze serildiğini bu oyunda doğrudan görebilirsiniz.

  7. Nefes Kesen Dinamik Animasyonlar
  Daha gerçekçi karakter animasyonları
  Daha gerçekçi karakter animasyonları Rüzgar yönünde itilme veya sürüklenme efektleriyle oluşturulan doğal hareketler sayesinde daha çarpıcı hareketler sunulurken, bir yandan da Dinamik Animasyonla oyuncunun tüm hareketleri kontrol edilir. Harmanlanmış hareket tekniklerini kullanan karakter odaklandığında, bu tekniklerle hareket esnasında savaş meydanını sallayan eşzamanlı eylemler gerçekleştirilebilir; aksiyonlar o kadar gerçekçi ki, karakterin insanları taklit ettiğini görebilirsiniz.

  8. Gelişmiş arabirim sistemi
  Daha rahat oyun ortamı
  İpek Yolu arka planı Çin’den Avrupa’ya kadar uzanmaktadır. İpek Yolunu bağlayan geniş haritalara veya zindan haritalarına rağmen savaşlar arasında yükleme gecikmesi yaşanmaz. Buna ek olarak, Silkroad Online kullanıcılara oyuncunun fare ve klavyeyi kullanarak tam olarak kontrol edebileceği oyundaki çeşitli yetenekleri barındıran en kullanışlı arabirimi sağlar.