ben daha önce server status ile ilgili bir başlığın altında internet üzerinden serverların doluluk oranını gösteren bir site görmüştüm. bu sitede ayrıca her serverdaki oyuncuların üzerindeki itemleri, lvl'lerini guildlerini, guildleri ve üyelerini vesayre gösteriyordu. eğer hatırlayan veya benzeri bir site bilen varsa verebilirmi acaba çok memnun olurum.

bu sıte artık kullanılmaz cunku artık bakım yapmıyorlar ben 57 levelım ama 42 oalrak goruyorum arkadas 66 ama 53 oalrak gozukuyor bızım guıld sacma sapan fılan yanı

Fazla ılgılenılmıyor bu sıte ıle Wink

Jigsaw

Aileden
__PuNisHeRR_ demiş ki:
bu sıte artık kullanılmaz cunku artık bakım yapmıyorlar ben 57 levelım ama 42 oalrak goruyorum arkadas 66 ama 53 oalrak gozukuyor bızım guıld sacma sapan fılan yanı

+999

A

Anonymous

Guest
__PuNisHeRR_ demiş ki:

80 Lv ım 58 olarak gosterio uuzhauahdahdas :lolmuch: :mrgreen: :lolmuch:

evet o konuda haklısınız , site için teşekkür ederim.
zaten bilgilerin çok eski olduğunu biliyordum ama az da olsa birşeyler var değilmi :lol:

murdemon demiş ki:
Sanırım daha data alamıyorlar son Avrupa cliend i geldikdan sonra kahvekeyfi Neutral
kardeş o avrupa versiyonu geldikten sonra değil, çok eskiden beri data almıyorlar.

EDIT: siteyi kontrol ettim sözümü geri alıyorum, en son haziranda yenilenmiş pek eski bir tarih değil.

Yukarı Alt