benim babam ne anlıyon 1senedir at koşturmaktan diyo annem direk fişi çekiyo Evil or Very Mad

bizim evdede bu böcükleri öldürmekten ne anlyorsun diyorlar bunun sonu yokmu diyolar var dedim 80 lvl :lolmuch: ama 90 lvl da gelecek sonu olmayacak galiba Shocked

heheheh bizim ev tam samata evde 3 makina; 6 char caLısıyoruz babamLa birLikte...tek sorun anne tek isyan ondan cıkıyor :lolmuch: :lolmuch: onun dısında full acıgız :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Alıştılar artık 2 yıldır aynı oyun :) Benim charları bile ogrendiler bazen baska charla giriyom bakıyo senin adam nerde diyo ^^ heheh bide ata binip bi yere giderken ne anlıyon şu at koşturmaktan diyolar

beni takan yok ki onlar televizyona dalıyorlar yani evden kaçsam farkmicekler

bizimkilerede ögretiyom az kaldı char falan ögrendiler yakında 7/24 oynayacaz bütün aile :mrgreen:

2 aydan berı Sro ya gırmıyorum gırmememın sebepleri var tabi ama ailem deıl oynarken aılemın verdigi tepki şu Ne anlıyorsun oglum bılmıyorum su canavarları olduruyosun sabahtan beri :lolmuch: Mu Online Rulezz :) Carı satarsam sroya donerım belki Razz

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
güzel bir topic.. :lolmuch:

ben olayları smileyle anlatayım.. :mrgreen:

ilk önce babamdan şu tavır Surprised Surprised Surprised sonra annemden hmm hmm hmm

sonra kardeşim..gelir gaza gelir ve fişi çeker :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

HeaveN_GFB demiş ki:
güzel bir topic.. :lolmuch:

ben olayları smileyle anlatayım.. :mrgreen:

ilk önce babamdan şu tavır Surprised Surprised Surprised sonra annemden hmm hmm hmm

sonra kardeşim..gelir gaza gelir ve fişi çeker :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mauhahahahahha sonra sende gaza gelir 2 tane çakarsın. :mrgreen:

silkroad yüzünden okulu bıraktım işten kaçıom ve 4 tane 80 car kastım sattım parasını çatır çatır yedım :mrgreen: aliemle aram süreklı bozuluor ama son noktayı hep ben koyuyorum oynıyorum :lol: yaş 17

pc 7/24 açık
Ben başındayken pc kapanmıyo yoksa kavga çıkıyo :mrgreen: :mrgreen:
Genelde şarteli kapatıyolar extrabeer

Annem ahh ah şu oyuna harcadığın vakti derse harcasan varya diyo sonra aşağı iniyo
babamın dünya umrunda deil :lol:

Server
Efes
Takımı
Besiktas
hehe bendede baban ılk baslardan cok kızdı annemı taqmıyom :mrgreen:

ama babamıda okeye alıstırdım ben bota baglayınca okeyı acıyoom oda online okey oynuyoo bagımlı ettım onu o bana kızınca bende pcye sıfre koyuyoom ozaman kızamıyoo :mrgreen: :mrgreen:

bence ıyı fıkır ama babanızın o yonunuz bulmanız lazım ayda annenızın

Kont demiş ki:
benim babam ne anlıyon 1senedir at koşturmaktan diyo annem direk fişi çekiyo Evil or Very Mad
+ kac wersem blmiorum + sonsuz walla aynen boyle!
at kosturuon hep, kedi kopek kesion, bu ne falan! kardeslerimde gaza getiriolar; baksana bunun kadını kucuk orada kocaman ayı war (bu ayı giant :lol: ) kesio ne sacma ne zevk alıon blmemne bi birlik oluolar 2sanyede bırakası gelio insansın Evil or Very Mad :) we bottayken annemin fişi cekmeleri falan bilgsayar suan ayvayı yems durumda zaten anakart iptal fan iptal ekran kartındada hata war Evil or Very Mad
öss sonrasını bekliorum :lol: Confused

Jigsaw demiş ki:
Tek yaşıyorum. Sad Tepkiler güldürdü bayağı..
en guseli sennki be usta!!!
ben yazın 1ay yalnızdım işte o ara charı 72 yaptık yoksa olamazdım :lol:
ama tbi sizinde ayrı yha biryerden sonra ozlenio sanırsam!!

Yukarı Alt