Windy

@ofy_14

yorumlarını okudumda,ne çok gevelemişsin yahu.

çekirdeğin kabuğundan banane? birisi kabuğunu çıkarıpta versin dahada makbule geçer. portakalın kabuğunu açma fantezisi,bırak sana soyup versinler,her işide sen yapma,nasıl birşeydir anlayamadım doğrusu.Kemaliste başka oyun gösterene kadar botsuz oynayabileceğin birçok oyun var,bir fiil onları oynayabilirsin. Olmadı silkroad istiyorum diyorsanda,sremu yap,ne bot görürsün nede başka birşey.Sanıyormusunki sen oraya report atınca botları atıcaklar? Altın yumurtlayan tavuklarının başını neden kessinlerki?

Neyseya, burda hic kimseye dusman deilim. Yani ara sira Sro'disi min forumlariniza girdimi buraya bakmayin bile. Ben tek bir arkadassa hayir olsun diye buraya yapistirdim.

he bide pardon, farketmeden cok yazmisim =)

Ok, madem botlariniz sizin 6. hissiniz gibi bisey oldu, diyelim ya Musteri servisi? Hepiniz bilirsinizki gercek hayatta Musteri Servisi sayif olan bir yere hic kimse gitmezler ve bunun icinde her yerde musteri servisi olur =). Sizin bir kelimenizi dinlemeyen Joymax icin, neden bu kadar para oduyosunuz :S Yani enayilikten baska bisey deil bu?

Azcik konu disi olduda nese, mail gondermek isteyen arkadaslar gonderebilir.

ofy_14 arkadasım cok haklısın sana cok katılıyorum simdiye kadar bircok char kastım ve simdiye kadar hic botla kasmadım ve hic oyundan zevk almadıgım bir zaman olmadı botla kassam cok rahat kasabilirdim ama senin dedigin gibi zevk almazdım botla mesela 3 ayda 100 lvl olacagıma botsuz 2 senede olurum benim icin daha guzel
tabi bu benim görüşüm joymaxın botu yasaklayacagını sanmıyorum
Cunku onlarında para kaynağı bot silk vs.
onlarda para kazanmanın yolunu arıyorlar sonucta :!!&%&! :think: :confused1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu konuyla alakalı rev6'da sitemizin adı geçiyor buyurun ilgili konudan bir ekran görüntüsü 8)

SilkRoad = İpekyolu (Bildiğini sanıyorum)

Oyunu oynuyorum.4 senedir falan.Ama ara ara bırakmak zorunda kaldım sürekli.zevk alamadım yani tam anlamıyla.Burdaki bahsettiğim zevktende bahsedeyim sana ofyy arkadaşım.Kervan biliosun işte.Git gel.Belki o da sana göre boş gelebilir ama...:) level kasmasından nefret ederim.Premium alırım sinir olmamak için.Ve oyuna tek tıkda girmem bana büyük bi zevk verio.Zevk için pre alıorum anlıyacaın.Para yatırıyorum karşılığını alıyorum.Bu oyunu seviyorum.Şimdi tek sitediğim levelimi alıp 95-100 arası daha sonrasındada kervan çekmek olacak...ARkadaşlarımla,guildimle, ve bütün tanıdıklarımla.Bunu için bot kullanıyorum.Level kasmayı sevmiorum.Pvp yapmayı seviyorum ama ölmeyi sevmiorum.Bunu içinde bot kulanıorum, para vererek.Zevk dedik ya, ben zevk için par veririm.Sen para vermeden zevk almaya çalışıoan hiç oyun oynama :) git mario falan aç onu oyna eminim daha falza ZEVK verecektir:) NAsılsa Beleş...

Kaçırdığınız bir nokta var.Bot olmasaydı şuan extraloob diye birşey olmazdı.
Bot olmasaydı kimse oynamazdı bu oyunu.Enayimi var pc başında elle kassın 1 yılda 100 olsun.(En hızlı hali)
Kandırmayalım kendimizi.
Benim sıkıldığım nokta binlerce gold botun oluşu.Yoksa forever bot kardeşim.

yolladım bende 2 email ayrı accontlardan bende bot kullanıyom inş bana bişe demezler :D 1bil SP li chaırma yazık ederlerse yakaırm romayı :D

carwen

Bilgiliyim
Botsuz bu oyunda kimse bi şey yapamaz lv 70-80 yapar tıkanırsınız.
Bot artık oyunun kuralı olmuş bizim için sizi bilmem ama benim için, okulu, işi vb. olan biri nasıl kassın ?

eminim joymax cok sallar bu mailleri..
adamlar sadece premium alın derler ki zaten onu demeleri gerekir baska turlu nasıl para kazanacaklar :D

eminim joymax cok sallar bu mailleri..
adamlar sadece premium alın derler ki zaten onu demeleri gerekir baska turlu nasıl para kazanacaklar :D

extraloob demiş ki:
bu konuyla alakalı rev6'da sitemizin adı geçiyor buyurun ilgili konudan bir ekran görüntüsü 8)

zuha benim Sayemde.

Ama nese. Bu konuyu tamamen unutun.

iSro'da umut yok. Oyunun nekadar oldugunu Bot yapimcilari bile biliyor. 0x33 Silkroad'i birakmislardiya, baska oyunlara gecmisler.

Ben ya eSro'in acilmasi, yada Aion'i bekliyorum.

Gonderenler icin saolun ama extraloob'dan sonraki yorumlari okumadim. Tartiscak bisey yok.

Oyun Bot kullanmaniza izin veriyo. Siz bu oyunu boyle oldururseniz, hic kimse oldukten sonra kurtarmaya calismaz zaten.

Oyunu hic http://www.youtube.com/watch?v=tagZvnIyBew bole oynamak istemiyorsunuz herhalde. (HD izleyin).

Size bol sun'lar. yeterki gidip elin gevurlarinin goldbot'larina para vermeyi. Bari oyunda traffik olmasin =( (Aslinda simdiden sonra umrumda deilde)

Yukarı Alt