NiGHTMaRe

Aileden

ARAP IRKININ GELECEĞİNİ KAÇ SENE ÖNCESİNDEN, KANITLARLA DUYURMUŞTUK.BUNLAR DA YENİ KANITLARIMIZ.
PK2 EDIT SIRASINDA BULUNMUŞTUR VE BULAN ARKADAŞIMIZ XY KOORDİNATINA IŞINLANDI ANCAK SONUÇ OLARAK ORADA HİÇBİRŞEY YOKTU
:mrgreen:

BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
/Global

Teşekkür ettik hacım, Joymax ya bilerek yapıyor ip ucu bırakmak için, yada unutuyorlar :mrgreen:

NiGHTMaRe

Aileden
LiVA_UL_HAMD demiş ki:
Bu bence kanıtı geç ipucu bile değil.
Bro bir şehir kolay kolay tasarlanmaz sana al bu sronun mapini yap deseler full herşeyi bilsen 3 aydan aşağıya altından kalkamazsın en prof map generator olsan bile :curtain:

silkroad a eu geldi zaten bi dengesizlik vardı çok vuruyolardı ws . daha o zamnlar gelicek diyolardı dengelemek için :D

S4YKLO demiş ki:
silkroad a ue geldi zaten bi dengesizlik vardı çok vuruyolardı ws . daha o zamnlar gelicek diyolardı dengelemek için :D
ue nin geldiği zmanlar adamlar kasarken gelip ks atıyolardı, pvp de falan duvar dibinden çıkamaza olmuştuk :mrgreen:
ne günlerdi be sadnessla1

TurKKillS demiş ki:
BF3Hastasiadam demiş ki:
Bunlar hep Amerikanın oyunları.
komik olduğunu mu düşünüyorsun şimdi ? ne olurdu adam gibi yorum atsan :detective:
Öncelikle Merhaba Bu Forumda Fazla takılmıyorum Kimsiniz Pek bilmiyorum Fakat Yaptığınız Şey Çok Ayıp Her Ne kadar Komik Olmasa da Arkadaşı Rencide Edebiliceğinizi Göz Ardı Etmeyin Lütven Burada Arkadaşımız Birazda Olsa Karşı Taraftaki İnsanların Yüzünü Azıcık Güldürmek İstemiş Olabilir.
Hangi Yorumun Adam Gibi Olup Olmadığına Karar Vermenin Kimsenin Haddine Düşmeyeceğini Düşünüyorum.

Eğerki Kırdıysam Kusura Bakmayın Kötü Bir Amacım Yok Ama Arkadaş Bir Özürü Hakediyor Bence.

fasdasdasd demiş ki:
TurKKillS demiş ki:
BF3Hastasiadam demiş ki:
Bunlar hep Amerikanın oyunları.
komik olduğunu mu düşünüyorsun şimdi ? ne olurdu adam gibi yorum atsan :detective:
Öncelikle Merhaba Bu Forumda Fazla takılmıyorum Kimsiniz Pek bilmiyorum Fakat Yaptığınız Şey Çok Ayıp Her Ne kadar Komik Olmasa da Arkadaşı Rencide Edebiliceğinizi Göz Ardı Etmeyin Lütven Burada Arkadaşımız Birazda Olsa Karşı Taraftaki İnsanların Yüzünü Azıcık Güldürmek İstemiş Olabilir.
Hangi Yorumun Adam Gibi Olup Olmadığına Karar Vermenin Kimsenin Haddine Düşmeyeceğini Düşünüyorum.

Eğerki Kırdıysam Kusura Bakmayın Kötü Bir Amacım Yok Ama Arkadaş Bir Özürü Hakediyor Bence.
+1

IP Detected :mrgreen:

şimdi elde böyle şeyler var hep kanıt gelecek vs diyoruzda ben ırk olarak geleceğine inanmıyorum çünkü böyle bişey olsa 80 veya 90 gapta gelirdi ve diğer ırklardan bu kadar uzak bir tarihte 3. bir türün çıkması saçma ki lvl olmuş 120 ayrıca ırk gelmeyebilir ama şehir mutlaka gelecektir buna inanıyorum haritada bi çok yere yeni yerler gelebilir muhtemel beklemedeyiz :detective:

Bencede gelmezi artık çok daha zor 120 lvl geldi ve yeni map ve silah hariç pek bir yenilik yok zaten son lvl 140 ya 140 cap'ta gelecek ya da gelmeyecek.Hem silkroad gibi bir oyuna (bir çok eklentisi olan) yeni bir ırk eklemek gerçekten zor,zor ama imkansızda değil bekleyip göreceğiz.

Her update geleceği zaman pusulanın olduğu yeri gösteriyor millet. O pusulanın olduğu yere hiç bir şey gelmeyecek haritada yön bulabilmek için koyulmuş Sabit bir pusula o...

Yukarı Alt