ya bu linkler daha gelmedi.o zaman haftaya legend gelmez ama update ile yeni server gelecek heralde

ezikmisiniz siz. biz 120 ye kasarken siz 100e kasın

gerçi 80 90 da charı satarsınız sonra eski serverdan char alırsınız

verdiğiniz para harcadığınız emek ise yazık olur gider.

sonra yeni server gelir hemen yeni servera geçilir ve aynı olaylar....

kaç tane server oldu insaf

sen 120 ye kasarken ezılırsın bız 100 e kasrken ezerız oylede bır fark var yenı server ıyıdır hele bunca zaman sonra...

yeni server gelmeden 1-2 hafta önce sro nun sitesinde global olarak yayınlanıyodu sanırım. leetnock da temmuz 20 de 4-5 haftayı bulur diyodu.emin miyiz 2 sinde açılacagından?

gocaman demiş ki:
sen 120 ye kasarken ezılırsın bız 100 e kasrken ezerız oylede bır fark var yenı server ıyıdır hele bunca zaman sonra...
kendini tatmin eden genç işte.

sen 100e kasarken diğerleri pamuk toplamayacak. sadece ve sadece kasılan yerler farklı olacak.

sen gideceksin 100 e kasacaksın herkes 110 a kasıyor olacak. zaten o kadar bile kasamazsınız. satarsınız charları

istisnalar dışında herkes para için oynuyor bu oyunu

Kamara_ demiş ki:
gocaman demiş ki:
kendini tatmin eden genç işte.

sen 100e kasarken diğerleri pamuk toplamayacak. sadece ve sadece kasılan yerler farklı olacak.

sen gideceksin 100 e kasacaksın herkes 110 a kasıyor olacak. zaten o kadar bile kasamazsınız. satarsınız charları

istisnalar dışında herkes para için oynuyor bu oyunu

sen 100'e kasıyosun da millet 110'a kasıyo.Sence de yok mu bi gariplik? Farklı pk2'lerle mi oynuyosun oyunu sen?

buradaki amaç 100 e kasıp satmak sizin için. her yeni sw ye başlayanlar için diyorum neden üstüne alınıyorsun bilmiyorum artık

Kamara_ demiş ki:
buradaki amaç 100 e kasıp satmak sizin için. her yeni sw ye başlayanlar için diyorum neden üstüne alınıyorsun bilmiyorum artık
siz miz diyosun da lafını ortaya atıyosun o zaman bir belirt istersen kime yazdığını bu tip cevaplarla karşılaşmamak için :)

en azından eskı serverlar gıbı herkesde novalar +9-+10 olmıcak ve emın ol senın 120 ye kascagından daha cok aksıyon ve heyecan olcak...kı baya zamandır server gelmıyordu bu yenı baslangıc ıyı olcak..Asıl sen kendını tatmın edıyorsun 4 yılda 110 bı char kasmıssın ıste mutlulunu anlıyorum ...

Kamara_ demiş ki:
ezikmisiniz siz. biz 120 ye kasarken siz 100e kasın

gerçi 80 90 da charı satarsınız sonra eski serverdan char alırsınız

verdiğiniz para harcadığınız emek ise yazık olur gider.

sonra yeni server gelir hemen yeni servera geçilir ve aynı olaylar....

kaç tane server oldu insaf
300 silk aldım helios geldıgınde 100 lvl sondu
warıor actım herkes wızard acarken

Sonra 66 lvl oldu 1 ayda
Sonra benım normalda oynadıgım eldorado sw sınde teklıf geldı 100 lvl ff +7 set +9 weaponlu warıor kacırırmıyım hemen takas ettım 1 ay ve 300 silke
Boyle bı char aldım harcadıgım emegın 15 katına esıt olan bır charı aldım

Simdi yeni sw gelıyor gene baslıcam yeni sw nın heyecanıda bır baska oluyor ...
Bence bu kadar basite alma olayları :thumbsup:

yeni sw de char kasmak kadar zevkli bişe yoktur.müthiş zevklidir.herkes düşük lv dir felan filan..

boşu boşna para harcıyorsunuz. yeni servere başlama hastalığı olmuş sizde.. yazık
hangi oyunda bu kadar server görülmüş... summer2: :!!&%&!

Kamara_ demiş ki:
boşu boşna para harcıyorsunuz. yeni servere başlama hastalığı olmuş sizde.. yazık
hangi oyunda bu kadar server görülmüş... summer2: :!!&%&!
bknz:100 liraya yüksek level char almış ve eski sw lerde ki ucuz golda abanıp 1-2 sox item almış atarlı ergen staaaayl.hrrrr

Yukarı Alt