ARkadaşlar saçmalamayın Roll Back gelmez gelemez. Joymax o riski göze alamaz. Eğer ki rollback gelirse Joymax Max 1000$ zarara girer ve bunu göze alacak kadar saf olduklarını da sanmıyorum.

hala lvl diyorsunuz kendinizden başka bişi düşünmüyormusunuz oyunun büyük bir kısmı gitti yerde yatan pk olmuş soyuk generaller global atanlar oyunu bırakanlar JMye ana bacı sövenler bi sürü kişi var joymax rolback yapmazsa bu işin altından kalkamaz

İnl roolback felan olmaz ben mağdurolmadım ama 90lwl charımı lwl zar zor lwl atlattım şimdi bu geri çeker exp giderse çok kötü olur hay bu joymax ın :@

6 saattir deniyodum giremedim e artık 3 saat sonra oyundayım :D rollback olmaz yahu magdur oyuncular bir anda isyan edip joymaxın telefonlarını kitledilerse (varsa) belki olur

ßüyük ihtimal roolback gelmez..Arkadaşın dediği gibi bunu göze alamazlar..ßir de şu gizlileri bilip şifre deiştirme işi wardı , acaba bu tekrar eski halinemi dönecek..inş. eski haline döner ve ondan önceki şifreler gelir..yoksa charlar gitti:( ßilgi werirseniz memnun olurum(muck)

Zwanga

Öğretiyorum
TRaGeDY demiş ki:
İnl roolback felan olmaz ben mağdurolmadım ama 90lwl charımı lwl zar zor lwl atlattım şimdi bu geri çeker exp giderse çok kötü olur hay bu joymax ın :@
hep kendinizi düşünüyorsunuz o kadar çar soyuldu pk edildi siz sadece kenidinizi düşünüyorsunuz ayıptır ya

b4r0n demiş ki:
ßüyük ihtimal roolback gelmez..Arkadaşın dediği gibi bunu göze alamazlar..ßir de şu gizlileri bilip şifre deiştirme işi wardı , acaba bu tekrar eski halinemi dönecek..inş. eski haline döner ve ondan önceki şifreler gelir..yoksa charlar gitti:( ßilgi werirseniz memnun olurum(muck)
o olay bitti bile arkadaşım artık Id ve e-mail olmadan pw değişmiyo o konuda rahatız :coffee:

ya benım calılanan charlarım nolcak sende sadece kendını düşünüyosun farkındamısın bilmem eger dersen çaldırmasaydın benım dorunum değil senın olayında benım sorunum değil :D ve rollbeck yapılamaz bunun içinde kendı Kulları var :)

JusT4FuN demiş ki:
hala lvl diyorsunuz kendinizden başka bişi düşünmüyormusunuz oyunun büyük bir kısmı gitti yerde yatan pk olmuş soyuk generaller global atanlar oyunu bırakanlar JMye ana bacı sövenler bi sürü kişi var joymax rolback yapmazsa bu işin altından kalkamaz

haklısın ama aşagı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık..

Ha bide şu var bu oyunu sadece biz türkler oynamıyoruz. Ve soyulan pk olan charların yarısından çoğu biz türklerin. Yani demem o ki biz rollback istesek bile Diğer ülkeler buna karşı çıkar joymax da arada kalır.

BENCE ROLLBACK gelmez.

ama ne olursa olsun char. satışları %99 düşer bundan sonra joymax bundan güzel uyarı yapamazdı..

JusT4FuN demiş ki:
kendimizi dusunmuyoruz 4 gun once charım calındı suan geri aldm smdi bu calan adamlar geri almıs olcak biz ortada kalcaz ama diger yandada bi suru pk var birde sunu dusun Bu Gmye sovenler hepsi turk turklerden baska carı calınan yok ya yabancılar rahat rahat oynuor sorun bizde bunuda biliosun :roll: :coffee:

By_AhorN demiş ki:
ARkadaşlar saçmalamayın Roll Back gelmez gelemez. Joymax o riski göze alamaz. Eğer ki rollback gelirse Joymax Max 1000$ zarara girer ve bunu göze alacak kadar saf olduklarını da sanmıyorum.
rollback olursa senin dediğin olur ama olmassa silkroadın aktif oyuncusunun yarısından fazlası oyunu bırakır. zararı 50 katına çıkar ^^. Sence hangisi daha riskli?

By_AhorN demiş ki:
Ha bide şu var bu oyunu sadece biz türkler oynamıyoruz. Ve soyulan pk olan charların yarısından çoğu biz türklerin. Yani demem o ki biz rollback istesek bile Diğer ülkeler buna karşı çıkar joymax da arada kalır.

BENCE ROLLBACK gelmez.
agzmdan almıssn kardesim be turklerden baska yok ya

ben magdur olmadım ama görüyorum ki epeyice var rollback olsa iyi olur ama bende inanmıyorum açıkcası..

Yukarı Alt