Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE UPDATE 19 AĞUSTOS 2010

Silkroad Online bugün itibarıyla güncelleme yapmıştır ve 4 versiyon birden atlatmışlardır demek ki sorun büyüktü ve çözüme ulaştırdılar, silkroad online şu anda çalışıyor update bitti, botlardan sbot çıktı hepsini sitemizden indirebilirsiniz.

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Sbot çıktı?? O.o Kaldırıldı anlamında mı ?? Ve Koreli yöneticilern başa geçebileceği söylenio europe gm lernn ve yöneticilernn para için gold botları banlamadığı falan.. Bana bri neler oldğunu açıklayabilir mi? Okan Abi??

okan abi benim the_Grudqe üyeligimin şifresi degiştiginden bu üyeligi açtım ve adının degişmesini isti yorum...
Sση ηєFєSiм σL yapa bilirmisiniz veya Sση ηFSм σL

extraloob demiş ki:

SILKROAD ONLINE UPDATE 19 AĞUSTOS 2010

Silkroad Online bugün itibarıyla güncelleme yapmıştır ve 4 versiyon birden atlatmışlardır demek ki sorun büyüktü ve çözüme ulaştırdılar, silkroad online şu anda çalışıyor update bitti, botlardan sbot çıktı hepsini sitemizden indirebilirsiniz.

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

adminim hard mod ne zaman gelir ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kong_Tr demiş ki:
Sbot çıktı?? O.o Kaldırıldı anlamında mı ?? Ve Koreli yöneticilern başa geçebileceği söylenio europe gm lernn ve yöneticilernn para için gold botları banlamadığı falan.. Bana bri neler oldğunu açıklayabilir mi? Okan Abi??

koreliler avrupaya karışamz artık o geçti düzen kuruldu.

*hardmod daha çıkmadı gün içerisinde çıkacaktır.

EmmaW

g3tqaf23t4 demiş ki:
okan abi benim the_Grudqe üyeligimin şifresi degiştiginden bu üyeligi açtım ve adının degişmesini isti yorum...
Sση ηєFєSiм σL yapa bilirmisiniz veya Sση ηFSм σL
nick değişimleri için mevsim başlarını beklemeniz lazım ayrıca nicklere şekilli harf-sayılar konmuyor

EliteTurk

Aileden
4 versiyon birden atlattıklarına göre gizliden gizliye bir çalışma içerisindeydiler neleri düzelttiler merak ettim bak şimdi biraz araştırıyim.. :starving:

Ps: Ellerine sağlık hacım. :kalp: :muck:

oyun hala aynı !!oyun!!.. daral: Oyuna girdim swler dolmaya baslarken 3 charımlada 5dk sonra swler tamamen dolunca dc werdi hepsi summer4: summer7:

INS DC OLAYINA COZUM BULMUSLARDIR GUNDE 4 5 KEZ DC YIYORUZZ BU KADAR SIK OLMAZ YAA AH ESKI SRO AHH NE GOLD BOT NE BISE VARDI:d:d

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eski sro kraldı diyeceğimde onun da mario'dan farkı yoktu be kuzum pot bile elle basıyorduk makara:

extraloob demiş ki:
Kong_Tr demiş ki:

koreliler avrupaya karışamz artık o geçti düzen kuruldu.

*hardmod daha çıkmadı gün içerisinde çıkacaktır.
Teşekkrler ^^ :beer:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Girdiler sabah 10.00 sularında Xian 'a 3-4 kişi, pwp yapıyorlar :lol: Bizde keyiflerini bekledik işte. :P

nasıl bakım bu anasını satım sabahtan berı 12 kez dc yedi bu joymaxın sımdı warya summer4: summer4: summer4: summer4: summer4: summer4: summer4: summer4: summer4:

Yukarı Alt