Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SILKROAD ONLINE UPDATE [ 16 ŞUBAT 2010 ]

Temiz Silkroad Kampanyası

Çekilişe katıl kazan modeli yapmışlar.

Special thx to extraloob.com :kalp:

Saygılarımızla,

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Fevkalade birşey düşüneyim o zaman da o kadar oynuyoruz şu sro 'yu bi hediyesini görelim ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla bir öneri getirdim oyunda aktif gm olmalı dedim ve küfür edenler gm'e ss ile şikayet edilecek ve 1 gün banlanacak biliyorsunuz sadece Türkler hastalıklı bunlarıda böyle kurutmak lazım aramızdan hoş hastalığın tedavisi yok ama bize temiz oyun olur ^^

extraloob demiş ki:
walla bir öneri getirdim oyunda aktif gm olmalı dedim ve küfür edenler gm'e ss ile şikayet edilecek ve 1 gün banlanacak biliyorsunuz sadece Türkler hastalıklı bunlarıda böyle kurutmak lazım aramızdan hoş hastalığın tedavisi yok ama bize temiz oyun olur ^^
aynen ben mu online oynamıştım orada böyleydi.Birisi kötü söz söyleyince ss çekip foruma koyuyordun yetkililer bakıp banlıyordu 3gün.
Ama çeviriyi google çeviricisinden tercüme ederek ss sini ve oyundan çekilmiş fotonun orjinal halini veriyorduk çünkü programlarla bakıyorlardı fotoğraf edit görmüşmü diye..

ora

rank8
Oyuna girişte sorun mu var? Güncelleme yapıp yapmadığı bile belli olmadan "start" geliyor.username ve pw den sonra giriş tıklayınca öylece duruyor.Güncelleme yamasına rağmen hala V.1.235 görünüyor.Sbot V.160(son sürüm) ile de denedim yine girmiyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jaysean demiş ki:
extraloob demiş ki:
aynen ben mu online oynamıştım orada böyleydi.Birisi kötü söz söyleyince ss çekip foruma koyuyordun yetkililer bakıp banlıyordu 3gün.
Ama çeviriyi google çeviricisinden tercüme ederek ss sini ve oyundan çekilmiş fotonun orjinal halini veriyorduk çünkü programlarla bakıyorlardı fotoğraf edit görmüşmü diye..

bir ss'in editlenmiş olduğunu anlamak 10sn'lik işlemdir bu yüzden hiç sorun değil KO-FLYFF vb. oyunlarda böyle GM'ler var ben açıkcası oyunda bir GM istiyorum npc gibi dikilsin bir yerde gidip 7/24 soru soralım sadece bu konularda inceleme yapıp banlama yapsın.

ora demiş ki:
Oyuna girişte sorun mu var? Güncelleme yapıp yapmadığı bile belli olmadan "start" geliyor.username ve pw den sonra giriş tıklayınca öylece duruyor.Güncelleme yamasına rağmen hala V.1.235 görünüyor.Sbot V.160(son sürüm) ile de denedim yine girmiyor.

UniqueHunter demiş ki:
ora demiş ki:
:!:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
client : v1.235
sbot : 1.60

bu bağlamda sro update yapmadı ve bende sorunsuzca çalışıyor sbot ile oyundayım ve kasıyorum.

Yukarı Alt