Kayıt
26 Ocak 2016
Mesajlar
4.019
Beğeniler
1.397
Şehir
Edirne
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
:bayrak:

20 Ocak 2021 tarihinde Silkroad Online Türkiye'de (TRSRO) Survival Arena aktif edildi.
Peki Surival Arena ne zaman gerçekleşiyor?

[Silkroad Online Türkiye - Survival Arena Programı]

Screenshot_13.png


[Detaylı Survival Arena Rehberi]

Survival Arena Rehberi

Silkroad Online Türkiye macerasının en heyecan dolu etkinliklerinden birisi Survival Arena!
Temel mentalitesi hayatta kalmaya dayalı olan etkinlik ile heyecanı doyasıya yaşayacaksınız!


Survival Arena Nedir?
Adından da anlaşılacağı üzere hayatta kalma mücadelesi etkinliği olan Survival Arena'da rakiplerini öldürüp hayatta kalan son kişi veya parti Survival Arenayı kazanıyor. Kazanan oyuncular çeşitli ödüllerin sahibi olup, sezon mücadelesine isimlerini yazdırıyor ve sezon tamamlandığında ise büyük ödülün sahibi oluyor! Unutma bu arenada öldürmekten ziyade hayatta kalman önemli, bu yüzden ölmemek için elinden ne gerekiyorsa yapman gerekiyor!

Survival Arena’ya Kayıt

Şehir merkezlerinde bulunan “Hayatta Kalma Arena Yöneticisi” ile konuşarak bu etkinliğe etkinlik kayıt saatleri içerisinde 10.000 Altın karşılığında kayıt olabilirsiniz.
Etkinlik başladığında 60 Dakika süre ile dilediğiniz kadar Survival Arena’ya tekrar kayıt olabilir ve gerekli şartlar sağlandığında arenaya giriş yapabilirsiniz.


Kayıt olduktan sonra süre ve şartlar tamamlandığında ise 5 Saniye içerisinde Survival Arena'ya ışınlanacağınızı bildiren bir mesajdan sonra içeriye otomatik olarak giriş yapacaksınız.
Not: Sadece 86 Seviye ve üzeri oyuncular kayıt yapabilirler.

Survival Arena Çarpışma Türleri
Survival Arena Bireysel ve Parti olmak üzere 2 ana grup ve bu ana gruplara bağlı alt gruplardan oluşmaktadır.

Bireysel
Yalnızca bireysel olarak arenaya katılabilir ve bireysel katılım sağlayan rakipleriniz ile ölüm kalım savaşında mücadele edebilirsiniz. Bireysel olarak kayıt gerçekleştirebileceğiniz mücadele türleri ise şöyle;


Ayakta Kalan Son Adam
Survival Arena’da hayatta kalan son kişi olmaya hedefle ve rakiplerin arasından nefes alan son kişi sen ol!

Hayatta Kalan Son 2 Kişi
Survival Arena mücadelesinde hayatta kalan son iki kişiden biri olman ödülü kazanman anlamına geliyor!

Hayatta Kalan Son 4 Kişi
Survival Arena macerasında hayatta kalan son dört kişiden biri olarak ödülün sahipleri arasında adını yazdırabilirsin.

Parti
Partiniz ile kayıt olup katılım sağlayacağınız bu karşılaşma türünde rakipleriniz de sizin gibi parti üyeleri ile kayıt olup sizlere meydan okumaktadır.


4’e Karşı 4
Bu mücadele türünde 4 Kişilik partiniz ile rakip takımlardaki tüm parti üyelerini mağlup edin ya da eşleşme bittiğinde en yüksek hayatta kalma sayısını elde edin.

8’e Karşı 8
Bu mücadele türünde 8 Kişilik partiniz ile rakip takımlardaki tüm parti üyelerini mağlup edin ya da eşleşme bittiğinde en yüksek hayatta kalma sayısını elde edin.

16’ya Karşı 16
Bu mücadele türünde 8 Kişilik partiniz birlik partisi oluşturarak iki partiyi birleştirerek rakip takımlardaki tüm parti üyelerini mağlup edin ya da eşleşme bittiğinde en yüksek hayatta kalma sayısını elde edin.

Surival Arena Günleri ve Saatleri

Bu özel mücadele haftanın belirli gün ve saatlerinde mücadeleye ev sahipliği yapacaktır.
Survival Arena Parti Günleri ve Saatleri aşağıda yer almaktadır, belirtilen saatler kayıt saatleri olup bu kayıtların başlamasından sonra 15 dakika sonra mücadeleler başlayacaktır.

Screenshot_13.png


Survival Arena Mücadelesi

Etkinliğe başarılı bir şekilde kayıt olduktan sonra etkinlik başladığında Survival Arenaya karakterleriniz otomatik olarak ışınlanacaktır. 60 Saniyelik bir hazırlık süresi sonrasında mücadele başlayarak soluksuz bir şekilde tamamlanacaktır. Tek hedef var o da hayatta kalmak! Hayatta kalmak için ister düşmanlarınla savaşarak alt et, istersen stratejik hamleler yaparak son adam olmaya oyna. Nefes alan son kişi mi? İşte o bir şampiyon!
Mücadele tamamlandığında hayattaysan bu güzel haber, ancak aşağıdaki görseli görüyorsan, maalsef şanssız günündesin ama üzülme tekrar denemen için daha çok zaman var.Hayatta Kalma Arena Yöneticisi

Şehir merkezlerinde bulunan bu NPC’den dövüş kayıtlarını, Survival Arena sezon sıralamasını, geçmiş sezon sıralamalarını, etkinlik için kalan süreyi ve bu arenadan kazandığınız puanlar ile satın alabileceğiniz özel unvanları satın alabilirsiniz.Dövüş Kayıtları

Hayatta Kalma Arena Yöneticisi ile konuşarak Dövüş Kayıtlarına erişim sağlayabilir ve sezonlar halinde en yüksek puanı alan 10 oyuncuyu görebilir ve kendi sıranız ile karşılaştırabilirsiniz.
Onur listesinden geçmiş sezonlarda sıralamaya girmiş oyuncuları görüntüleyebilirsiniz.

Özel Ünvanlar!

Hayatta Kalma Arenasında satışta olan ve sadece Survival Arena’dan temin edebileceğiniz özel ünvanları bu etkinlik içerisinden kazanacağınız “Coin Of Combativeness” isimli özel koleksiyon eşyası ile satın alabilirsiniz.

Satın alabileceğiniz özel ünvanlar;
Crest of Justice (Parti ile elde edilebilir, 280 Coin Of Combativeness ile temin edilir.)
Crest of Courage (Parti ile elde edilebilir, 340 Coin Of Combativeness ile temin edilir.)
Crest of Protection (Bireysel olarak elde edilebilir, 280 Coin Of Combativeness ile temin edilir.)
Crest of Charge (Bireysel olarak elde edilebilir, 340 Coin Of Combativeness ile temin edilir.)

Coin Of Combativeness

Survival Arena’ya katılım gösteren veya Surivival Arenayı kazanan oyuncular ve partiler Coin Of Combativeness isimli bu coin ile ödüllendirilmektedir. Her arena mücadelesinde kaybeden oyuncular üç (3), kazanan oyuncular ise on (10) coin kazanmaktadır.
Kazanılan Coinler Survival Arena türüne göre bireysel ve parti ödülü olarak iki grupta hediye edilmektedir. Kazanılan bu değerli paralar ile Survival Arena'ya özel ünvanlar satın alınabilmektedir.

İpuçları

Gerekli çoğunluk

-Hayatta Kalma Arena Yöneticisine kayıt yaptırdıktan sonra Survival Arena'nın başlaması için gerekli çoğunluğun sağlanması için beklenen kişi sayısını ekranınızın sağ tarafında yer alan ilgili bildirimin üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.Yeni bir heyecan için kalan süre
-Hayatta Kalma Arenası Yöneticisi ile konuşarak Survival Arena etkinliğinin tamamlanmasına ne kadar süre kaldığını görüntüleyebilirsiniz.Hayattaki rakipler
-Survival Arena içerisindeyken hayatta kalan düşmanlarını ve hedeflediğin hayatta kalma sayısını ekranının sol bölümünde yer alan bilgilendirme ekranından takip edebilirsin.

:footer:
 
Yukarı Alt