Kayıt
26 Ocak 2016
Mesajlar
4.019
Beğeniler
1.397
Şehir
Edirne
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
:bayrak:

[Styria Clash Etkinlik Tarihleri]
Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 20.50'de tüm kayıtlar açılır. Etkinlik 21.30'da başlar.[Styria Clash Nedir?]
Temel olarak iki farklı meslek grubu olan avcı ve hırsız mesleğinin özgür savaş temasında karşılıklı olarak kıyasıya rekabet etmelerini sağlayan bir savaş modundan oluşan Stryia Clash, kendine özgü savaş haritasında gerçekleşmektedir.

En çok puanı kazanan meslek grubunun kazanacağı savaş arenasında, puan kazanmanız için rakibinizi öldürmeniz ya da taktiksel açıdan oldukça önemli olan sandıkları elde etmeniz gerekmektedir. Süre sonunda en çok puana sahip olan taraf ödülün sahibi olur!

[Styria Clash'a Kayıt Nasıl Yapılır?]
20 Seviye ve üzeri meslek mensubu oyuncuların, Styria Clash kayıtları açıldığında meslek kıyafetleri üzerlerindeyken şehir merkezlerinde bulunan Arena Sorumlusu NPC'sinden kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Etkinliğin başlayabilmesi için minimum 20 oyuncunun kayıt yaptırması gerekmektedir.


Başvurular Styria Clash savaşı başlamadan 1 saat önce kabul edilebilmektedir. Başvurmak için partiden ayrılmayı unutmayınız.

[Styria Clash İşleyişi]
Heyecanlı savaş arenası başladığında her iki meslek grubu kendilerine ait olan ve rakip takımca dokunulmaz olan güvenli bir bölgede savaşa hazırlık gerçekleştirebilir. Daha sonra hazırlıklarını tamamlayan oyuncular bu güvenli bölgeden ayrılabilir. Ancak dikkat et bu güvenli alandan çıktığın anda burası kürkçü dükkanı olmadığı için ne yazı ki seni tekrar güvenli bölgeye kabul etmeyecektir :)


Şimdi acele et ve ilk olarak uygun gördüğün Styria sandığını kapmaya hazırlan, daha sonra rakiplerinin canına okuman lazım. (dedi ve savaş boyunca halı vazifesi gördü.)

[Styria Clash'ta Nasıl Puan Elde Edilir?]

Styria Sandıkları - 200 Puan

Styria Clash savaş haritasında, her iki meslek grubuna da eşit uzaklıkta, çeşitli bölgelerde rastgele olarak belirecek olan ve içerisinde tam tamına 200 Puan bulunan, savaşın seyri için oldukça önem arz eden Styria Sandıkları sizleri bekliyor. Sandığı 5 Saniye sürecek şekilde açabilirsiniz ancak aman dikkat, 5 saniyede rakipleriniz sizi alt etmesin!

Rakibini Katlet - 20 Puan
Stryia Clash'ta rakibini izle, takip et ve onu gafi avla! Avladığın her rakibin için 20 Puan kazanacaksın. Ancak dikkat et avcı olayım derken av olma, çünkü rakibin hiç bir zaman tek olmayacak!

[Styria Clash'ta Nasıl Buff Elde Edilir?]

Styria Canavarlarını Avla !

Styria Clash'ta adaleti sağlamak adına ve güçsüz takıma biraz daha güç vermek adına çeşitli yaratıklardan elde edebileceğiniz buflar bulunmaktadır. Bu canavarlar her 6 dakikada bir savaş esnasında hangi grubun puanı daha düşük ise o grubun bölgesinde belirmektedir. Rakip takım bu yaratıkların çıktıklarını göremez ve bu takımınıza veya rakip takıma saldıramaz.
Bu eşsiz yaratığı takımınız katlettiğinde 120 Saniye süre ile ekstra özellik buflarına sahip olacaksınız. Bu geride olan takımınızı tekrar öne geçirmek için oldukça stratejik bir hediye, iyi değerlendirmek sizin elinizde!
Eski bir yoldaşın kutsaması bufu ile;

Hasar artışı %30
Hasar emilimi %30
HP / MP 1000 Artış
%20 Daha yüksek Doğruluk
%20 Daha fazla Kaçınma

Elde edebilirsiniz.

Eğer her iki takımda aynı puana sahip ise bu özel canavarlar her iki takımada görünebilir.

[Kavanozu Kır !]
Savaşın içerisinde oldukça önemli bir eşya var o da deneyim kavanozu. Deneyim kavonuzu rastgele bölgelerde belirmektedir. Üzerine tıklayıp 5 saniye bekledikten sonra “Precious Artifact” isimli mesli deneyim puanınızı arttırmaya olanak sağlayacak bir eşya sizlere hediye edecektir. Ancak bunu toplarken dikkat edin, rakipleriniz sizi izliyor olacak! Ayrıca her kavanozdan bu eşya da çıkmayabilir.


Bu eşyayı kullandığınızda size 1000 - 100000 Arasında mesleki deneyim puanı sağlayacaktır.

[Styria Clash Ödülleri]
Bu savaş modunda kazanan ve kaybedenler ayrı ayrı ödüllendirilmektedir. Peki ya siz hangi taraftasınız?

Kazananlar - WINKaybedenler - LOSE


[İpuçları]

Skor Tablosu

Styria Clash'ta maçın ne durumda olduğunu, rakip takım ile sizin takımınız arasındaki farkı ve styria clash içerisindeki en yüksek puana sahip ilk 5 oyuncunun sıralamasını görebileceğiniz bir skor tablosu bulunmaktadır.


Rakip takımın aracı veya evcil hayvanını katletmekte sana puan kazandırabilir.

Savaşçı Sayısı
Styria Clash macerasına minimum 20, maksimum ise 200 oyuncu katılım sağlayabilir(Maksimum 100'e karşı 100). Bir takım içerisindeki savaşçı sayısı 10'dan az ise savaş otomatik olarak iptal edilir.

Ödüllendirme
Unutma savaş sonunda eğer kasanda (Inventory) boş bir alan yoksa ödülleri teslim alamazsın, bu nedenle savaşa girmeden önce kasanı kontrol etmeyi unutma.

:footer:
 
Yukarı Alt