Kayıt
26 Ocak 2016
Mesajlar
4.026
Beğeniler
1.398
Şehir
Edirne
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
logo.png

Screenshot_90.png


:ayrac:

Hikayede yeni bir çağ'a geçiş yapılıyor, İpek yolu maksimum seviye olan 100 Seviye ile tanışıyor ve oyun düzeni bu yönde ilerliyor.
Oyuna entegre edilen yeniliklerin yanı sıra, sizlere daha iyi bir oyun deneyimi sunabilmek adına bir çok kategoride sistemsel değişiklikler gerçekleştirilmiştir.

NPC Eşyaların Satış Fiyatlandırması
Oyun içi gelir / gider düzeyi raporlaması sonucunda oyun içi altın değerini korumak ve sizlere daha uzun soluklu bir hikayede heyecan sunabilmek adına NPC'de satılmakta olan eşyaların fiyatları belirli bir oranda arttırılmıştır.

Element Satış Fiyatlandırması
Oyun içi altın değerini korumak ve sizlere daha uzun soluklu bir hikayede heyecan sunabilmek adına Elementlerin bundan böyle NPC'ye satışı bedelsiz olarak düzenlenmiştir.
Yani Elementler artık 0 Altın değerinde.

Arena Eşyalarının Fiyatlandırması
Arena Mağazasında satışta bulunan eşyaların fiyatları belirli bir oranda arttırıldı.
Arena Eşyalarını almak artık daha değerli!

Oyundan Çıkış Süresi
Menü içerisinde yer alan veya ESC ile erişim sağlanan sistem penceresinden çıkış butonuna ardı ardına tekrar basılması durumunda bundan böyle 30 Saniye beklemeniz gerekecektir.
Bazı kötüye kullanımların önüne geçebilmek adına böyle bir önlem alınmıştır .

Kale savaşı esnasında Ressurection Scrolların Kullanım Süresi Değişikliği
İpek yolunun her bölümüne olduğu gibi Kale Savaşlarında daha adil bir kale savaşı deneyimi yaşayabilmeniz adına Ressurection Scrolların kale savaşları esnasında kullanım süresi 90 Saniye'de bir defa olacak şekilde sınırlandırılmıştır.

Meslek İsmi Değişikliği
Meslek sahibi karakterlerin isim değiştirmesine olanak sunacak olan “Meslek isim değiştirme scrollu” eşya mağazası (Item Mall)'a eklendi.

Styria Clash Saatleri değişikliği
Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 21.30'da başlayan etkinlik saati 20.00 olarak değiştirilmiştir.

Başlangıç Eşyaları Değişikliği
Başlangıç eşyaları arasında yer alan ‘’Beceri Tecrübe Puanı'' (Skill Point) artık üyeliklerde açılan diğer karakterlere de verilecektir.

Yukarıda yer alan tüm bu değişiklikler 2 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek 100 Seviye güncellemesi ile birlikte oyuna entegre edilecektir.

:footer:
 
Kayıt
20 Ağustos 2020
Mesajlar
48
Beğeniler
16
Takımı
Besiktas
Bence Tüm Değişiklikler Gayet Güzel Oyunla İlgilendiği Zaman İş Yapıyor Aslında GameGami :)
 
Yukarı Alt