Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE TALISMAN NEDIR NEREDEN ALINIR ?

Silkroad Online 31 Ağustos 2010 update'yle beraber gelen yenilikler şunlardır ;

- Resim Silinmiş.

Talisman Nereden Alınabilir : Silkroad Online Talisman şehirlerde ki kuyumculardan (oyuncu tabiriyle yüzükçüden) alınabilir.
Talisman Ne İşe Yarar : Talisman hayalet yakalamaya yarar.

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
az kaldı 110 olmama deli gibi ilerliyorum talismanımı aldım birazdan giriyorum arenaya 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
108 lvl charın faydaları işte olaylara anında müdahele hakkı veriyor beni GM yapmaları lazım ahahahaa böyle test amaçlı ben gibisi yoktur herhalde hem para ver oyunu oyna hemde gir test et herkese bilgileri paylaş 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
200 tane aldım ve ghost event'ta skill yok buna tıklayıp hayalete vuracakmışız tüm olay bununla alakalı bakalım 10 dk. içerisinde 200 tane harcayabilecek miyim makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
event başlamadan 1dk. önce basıyorlar ellerinde ne kadar scroll varsa ve event'a öyle giriyorlar makara:

ThePrestige

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:

SILKROAD ONLINE TALISMAN NEDIR NEREDEN ALINIR ?

Silkroad Online 31 Ağustos 2010 update'yle beraber gelen yenilikler şunlardır ;

- Resim Silinmiş.

Talisman Nereden Alınabilir : Silkroad Online Talisman şehirlerde ki kuyumculardan (oyuncu tabiriyle yüzükçüden) alınabilir.
Talisman Ne İşe Yarar : Talisman hayalet yakalamaya yarar.

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Her resminde 1.skill yeri boş neden acaba? 1 tuşu felan mı bozuk summer7:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
4level olanı kesmek imkansız gibi yav duvara doğru kaçmadığı sürece tam gidiyorum yanına kaçtıkça kaçıyor en son sıkıştı yarı can yaptım sonra duvarda durdu birazda orda vurdum öldü 17puan verdi 2seferde 1. oldum takımdakiler bilmiyor bişe alamadık daha makara:

extraloob demiş ki:
108 lvl charın faydaları işte olaylara anında müdahele hakkı veriyor beni GM yapmaları lazım ahahahaa böyle test amaçlı ben gibisi yoktur herhalde hem para ver oyunu oyna hemde gir test et herkese bilgileri paylaş 8)
Sen Bizim GM'mizsin Reis :mrgreen: Charının Dressine Hastyım Dragon Flagla Ayrı Bi Hava Katıyor Bide Nova Var Zaten Müthiş :thumbsup: :buddha: http://www.extraloob.com :buddha: :kalp:

Yukarı Alt