Takımı
Galatasaray
sanırım akıllının biri bokunu çıkarıp private serverını steamden açmayı planlıyor :D joymaxın işi gibi durmuyor bu
edit: Elephunt Games'ın Türk oyuncuları hedefleyerek yayınladığı bu devasa MMORPG oyunu sizlere unutamayacağınız anlar yaşatacak.

yoksa sizin serverınız mı ? :D :D :D

The47

Bilgiliyim
sanırım akıllının biri bokunu çıkarıp private serverını steamden açmayı planlıyor :D joymaxın işi gibi durmuyor bu
edit: Elephunt Games'ın Türk oyuncuları hedefleyerek yayınladığı bu devasa MMORPG oyunu sizlere unutamayacağınız anlar yaşatacak.

yoksa sizin serverınız mı ? :D :D :D
Joymaxin isi degil, adamlarin steam ile bir isi olsa bu zamana kadar yaparlardi. Turk dagitici bir firma dagitim haklarini almis farkli bir server acilacak. En azindan serverin guncelleme durumunu gormek lazim, L5 baslayacagini yazmislar. iSroyu kopyalayip steam uzerinden yeni bir server acmanin mantigi zaten yok.

Jessie

search deeper now
Türk hedefli bir oyuna yabancıların daha fazla ilgi göstermesi :D

Takımı
Galatasaray
Joymaxin isi degil, adamlarin steam ile bir isi olsa bu zamana kadar yaparlardi. Turk dagitici bir firma dagitim haklarini almis farkli bir server acilacak. En azindan serverin guncelleme durumunu gormek lazim, L5 baslayacagini yazmislar. iSroyu kopyalayip steam uzerinden yeni bir server acmanin mantigi zaten yok.
Turk dagitici bir firma dagitim haklarini almis farkli bir server acilacak.
Nerden aldın bu bilgiyi kaynak gösterir misin ,ben joymaxın bunu yapacağına hiç inanmıyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Turk dagitici bir firma dagitim haklarini almis farkli bir server acilacak.
Nerden aldın bu bilgiyi kaynak gösterir misin ,ben joymaxın bunu yapacağına hiç inanmıyorum.
Kendileri oyle diyorlarda joymax tarafindan bir aciklama yok , zaten yayin haklarini bile alsalar tutup bunu steame koydurmaz joymax.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
exp barın bozuk olması vsroyu andırıyor ama :D

The47

Bilgiliyim
Joymax ile alakasi nedir neden aciklama yapsinlar? Dagitimini kendileri yapmiyor, onlar disinda gelisen bir olay. Kaynak isteyenler dh uzerinden gerekli konulari okuyabilir. Zamaninda silkroad uzerinden ekmek yiyen bir forumun bu konuda daha yapici olmasini beklerdim, hemen hemen hepiniz sanki birileri dosyalari kacirip steam uzerinden kacak is yapmaya calisiyor gibi tepki veriyor. Azicik yapici olun size zahmet.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Videodaki exp bar ile fotoğraftaki exp bar farklı madem bir şey yapmaya çalışıyorsunuz biraz kalite lütfen

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Joymax ile alakasi nedir neden aciklama yapsinlar? Dagitimini kendileri yapmiyor, onlar disinda gelisen bir olay. Kaynak isteyenler dh uzerinden gerekli konulari okuyabilir. Zamaninda silkroad uzerinden ekmek yiyen bir forumun bu konuda daha yapici olmasini beklerdim, hemen hemen hepiniz sanki birileri dosyalari kacirip steam uzerinden kacak is yapmaya calisiyor gibi tepki veriyor. Azicik yapici olun size zahmet.
Ne demek joymax ile alakası nedir , oyunun yayıncı ve yapımcı şirketi Joymax. Yayın haklarını kimden aldılar ?
Ne varmış DH'de kaynak olarak ?

Youtube videolarına baktım , palavra full. Yazmış extraloob'ta illegal serverlar var orada reklam yapmamız yasak. Zamanında joymax'ın türkiye yetkilisi bile geldi burada konu açtı , bize oyunun bannerını yolladı , taşeron şirketin reklam yapmasını mı yasaklamış joymax :lolmuch:

Takımı
Galatasaray
Aynen öyle birileri dosyaları kaçırıp steam üzerinden kaçak iş yapmaya çalışıyor cevabını kendin vermen ne güzel bu kadar acemice bir çalışmanın joymax ve joymaxla ilişkili firmaların olmayacağı aklını kullanamayan bile anlayabilir dimi :)

Jessie

search deeper now
Neyse zaten desteklenen diller arasında Türkçenin olmasından belli değil miydi, gerçek olmadığı :D Joymax'ın Türkiye'ye verdiği önemi biliyoruz yani :coffee:

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Belliydi zaten açamazlar öyle yok haklarını aldık falan nerede? Ucuz mu sanıyorsunuz :D

Takımı
Besiktas
Asılsız olmayıp böyle bişey yapılsa başlanırdı güzel bir düşünce joymax bunu çalıp kendi uygulasa keşke

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Asılsız olmayıp böyle bişey yapılsa başlanırdı güzel bir düşünce joymax bunu çalıp kendi uygulasa keşke
İllaki steam'in farkındadır joymax ama daha silkroad'tan temiz bir şekilde para kaldırdıkları için bu işe girişmezler. Ne zaman baktılar ki artık dönmüyor piyasa yeni server aç birleştir mantığıyla , o zaman steam'e alırlar ve bir 10 yıl daha uzar oyunun ömrü.

Yukarı Alt