Yaklaşık 4 Senedir Silkroad Online Oynuyorum, Ama Ne Dönemdirki Joymax'ın Böyle Bir Oyuncu Sıkıştırdığını Görmedim.

Üç Gündür Oyuna Girmek İçin Uğraşıyorum, Fakat Nafile... Saat 17:30 İtibari İle Gece saat 02:30'a Kadar Deniyorum, Ki Şu Anda Bile Devam Ediyorum.

Goldbot Denilen, Zamanında İtibar Edipte Paramızı Verip Karşılığında Gold Aldığımız Bu Lanet Oyuncular(Ticari Online Sömürgeciler) Sayesinde, Sayemizde Bu Duruma Düştük.

"Sadece Oyuna Girmekle Alakalı Olsa Yine İyi" Demek Benim Hoşuma Gitmiyor, Bugün Samarkand, Hotan, DownHang Gibi Şehirlere Gittiğimizde Herhangi Bi 5(Beş) Degree Silah Aradığımızda Karşımıza Satırlardan Oluşmuş Boş Bir Sayfa Geliyor.

Neden Sizce?

Tabiki Bunun Birkaç Sebebi Olabilir, Bunları Şöyle Sıralayabiliriz...

-Düşük Seviye Oyuncular Oyuna Giremiyor.
-Real Parasına Güvenen Oyuncu Gold Alıp Taksilerde Kendini Heba Ediyor, Ettiriyor, Buna Bağlı Olarak İtem Düşürme Gibi Bir Seçenek Kalmıyor.
-Artık Silkroad Online İçin Yeni Oyuncu Dönemi Yeni Serverlerde Devam Etmekte Ve Artık Eski Serverler İçin Yeni Oyuncu Dönemi Bitmiş.

Son Dönemde Joymax İşi Vurdum Duymazlığa Vurarak Oyunculara Teker Teker Premium Aldırmaya Başladı, Oyuncu Ceza(Ban) Olayıda Durdu, Bazen Kendi Kendime Kıy Parana Al 200 Silk Bas Premiumu Gir Oyuna, Ticket Hiç Aklıma Bile Gelmiyor, Premiumu Sadece Oyuna Girebilmek İçin Alacağım Birşey Aklıma Geliyor, Neyseki Bu Saçma Gerçekleri Aklımdan Attıkdan Sonra Ticket Konusuna Geçip Tamam Diyorum Alacağım Bu Seferde Farm Yapmam Gereken Yeni Karakterime Uygun Giysiler Giydirmem Gerekiyor Bahsettiğim Gibi 7/24 Arasak Sonuç Sıfır...

Oyunu Bırakmak Ya da Ana Serveri Değiştirmek Çözümmü?

Denedim... Bırakmak Çözüm Fakat, Öylesine Bu Oyunu Sevenler Bilir Bırakmak İstemez...

Ana Server Değiştirelim Vsro, Csro vs. Oynayalım?

Hiç biri İsro Kadar Kaliteli ve Güzel Değil, Oynadığımız Oyun Gerçekten Güzel Fakat İşte Bu Saçma Sapan Bizim Yaptığımız, Yarattığımız Problemler...

Evet Alalım Premium, Alalım Gold, Dağıtalım Paramızı Kendi Kendimizi Sömürtelim-Sömürelim, Rezil Edelim Sonuç Yine Aynı Kalsın, Kalmamakla Beraber Biraz Daha Batalım.

Ben Yinede Bu Oyunu Oynamaya Devam Edeceğim Birşeyler Yapmak İçinde Böyle Konular Açmaya Devam Edeceğim Gerek Bu Forumda Gerekse Başka...

Bu Benim Silkroad Online İle Alakalı Bu Son Öngörülerim.

Konu Bana Aittir, Alıntı Değildir...Extraloob.Com-ElmaKurdU-01

çok haklısın kardeşim çok doğru söliyorsun bu konuyu sro nun sitesinde forma yazalım belki çaresi olur oyunu oynamak için illa paramı lazım :S
önceden bu kadar botlara izin verilmiyordu hadi oyuna girememeyi geçtim o dediklerinin hepsi bi yana para botlarının hepsi ya nuker yada wizard canavar bile kesemiyoruz kasılamiyoruz :S
:cry: :cry:

isro ticari amaçlı kurulmuştur bu baştan beri böyle hedef ticari . zevk almak istiyosanız ksro oynycaksınız bu bi gerçek :popcorn:

eskiden isro dan zevk alırdım, artık sbot u açıyorum sonrasına bakmıyorum bile.girerse kasıyor girmezse yatıyor...

ozman yapcak bişi yok en iisi oyunu bırakmak :)
bakalım bide hero online die bi oyun var sro kadar deil ama denemek lazım

hero ya hiç bulaşma . piyasadaki online oyunların hemen hemen hepsini denedim diyebilirim hero hakkındaki gözlemlerim ;

grafikler iğrenç . herhangi bir kurgu yok aşırı derecede basit bir oyun tamamen zaman kaybı .

farklı online oyun denemek istiyorsan jade dynasty i önerebilirim :P

hero yu gerçektende deneme çok fazla zaman kaybı haritaları berbat kayboluyorsun town çekeyim diyorsun bu seferde bulunduğun haritadaki camp a atıyor.Kısacası saçma bir oyun.Bende piyasadaki bütün oyunları denedim açıkcası hiç birini beğenmedim sistem ve kurgu olarak silkroad a alıştığımızdan diğer oyunlar sarmadı Karahan oyanamıştım 3 ay kadar sırf çoluk çocuk vardı ondada sen yinede karahanı denemelisin.

JustIceStorm demiş ki:
hero yu gerçektende deneme çok fazla zaman kaybı haritaları berbat kayboluyorsun town çekeyim diyorsun bu seferde bulunduğun haritadaki camp a atıyor.Kısacası saçma bir oyun.Bende piyasadaki bütün oyunları denedim açıkcası hiç birini beğenmedim sistem ve kurgu olarak silkroad a alıştığımızdan diğer oyunlar sarmadı Karahan oyanamıştım 3 ay kadar sırf çoluk çocuk vardı ondada sen yinede karahanı denemelisin.
çalıntı online oyundan hayır gelmez :thumbsup:

Zeratul demiş ki:
JustIceStorm demiş ki:
çalıntı online oyundan hayır gelmez :thumbsup:
Çalıntı değil aslında Twelve Sky 2 nin türkçeleştirilmiş halidir türkçe olmasıyla birlikte isim değişikliğine uğramış GGC yani global game center oyunun haklarını satın almıştır yani çalıntı değil.

:)) cevap çok basit 4 senedir oynuyorum diyorsun ilk senelerinde oyunun adı pek duyulmadığı için deneme sürüm gibi bişeydi :)) herkes rahattı illegal birşey yoktu yenilikler her zaman düzeni bozar :)) oyunu bırakmanı tavsiye ederm :))

Yukarı Alt