GNR

rank8
Gereksiz bir event daha :) ozellikle dogru cevabı mecbur globalle yazma super olmus çaktırmadan soy muhabbeti _l_ Joymax verceginiz odullerede ....

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
haftaya noel event'ı geliyor o da çok farklı değil şu snow petler varya onlar çıkacak gene onları keseceğiz hepsi o kadar nerede o eski santa kostümleri nerede o eski etkinlikler şimdi noel ağaı bile eklenmemiş noel şarkıları bile çalınmamış :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EmmaW. demiş ki:
yılbaşı zamanı bu oyuna bayılıyorum ya çok güzel şeyler geliyor teşekkürler paylaşım için.

etkinlik tarihi 14 Aralık - 03 Ocak diyor ama gelen giden hiçbirşey yok :P

Takımı
Galatasaray
rezalet zaten artık silki olmayan eventa da katılamıyor getirsene şöyle düzgün bir so-ok eventı, olacak olan en kötü yılbaşı eventı.

GNR

rank8
extraloob demiş ki:
haftaya noel event'ı geliyor o da çok farklı değil şu snow petler varya onlar çıkacak gene onları keseceğiz hepsi o kadar nerede o eski santa kostümleri nerede o eski etkinlikler şimdi noel ağaı bile eklenmemiş noel şarkıları bile çalınmamış :P
Santa set - Pro meslek kıyafetleri - Dragon flag artık bu 3. den birinin yeni serverlerede olması lazım hatta sırayla hepsinin olması lazım işte o zaman buna event denir

Eskiden eventmi vardı çekerdk thief job kıyafetini mal arardk hunter görrsek kenarı çekilir kıyafeti çıkarırdık zevki vardı şimdi öle dğeil :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GNR demiş ki:
extraloob demiş ki:
Santa set - Pro meslek kıyafetleri - Dragon flag artık bu 3. den birinin yeni serverlerede olması lazım hatta sırayla hepsinin olması lazım işte o zaman buna event denir

aynen üstadım hele o dragon flag of off şimdi çıkartsınlar gör bak action'ı :dance:

extraloob demiş ki:
1. Etkinlik So-Ok Santa GM ya da GM-Oyunda herhangi bir başka yerlerde ya da havai fişek atarken özellikle benzersiz Monsters ları cıkartırken ,gezme ve Noel ağacının yanında ekran görüntüsü almak için oyuncu premium araç pet kullanması gerekir. (sadece gm geldiğinde mi noel ağacı eklenecek?)

bütün şehirleri gezdim noel ağacını koymayı unutmuşlar bu sene herhalde makara:
hehehehe walla bende noel ağacı aradım girer girmez sanırım fidandan yetiştirecekler bu sene makara:

saturnus demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
ıns guzel bır etkınlıktır dress falan verırde sp charlarına dres yaparım :)
Hiç bekleme derimm :santa:
bencede ama hanı dress gelırsede adamların dress satısları durur bu 1.secenek 2. olarakda gelse bıle satılabılır cınsten olmaz ısı tıcarete dokerler zaten beklemıuorumda^^ nerede o eskı eventlar monster scroollar dragon flaglar puşiler ah ahh 7-8 dg ozellıklede 8dg en guzel zamanlarıydı bana gore summer2: summer4: summer2: summer4:

Yukarı Alt