Silkroad Online: Magic POP - Make Your Wish Contest
Kod:
Onrpg and Joymax are proud to bring you the Magic POP: Make Your Wish Contest. By playing the newly launched Magic POP in Silkroad Online and submitting a screenshot of your character playing in-game, you can enter for a chance to win great prizes.

Contest Prizes:
* 1st Place: 8GB iPod Touch
* 2nd Place: 8GB iPod Nano
* 3rd Place: 4GB iPod Shuffle

To get your prize you have to follow these instructions:

*If you are not yet an member of Onrpg please sign up here: http://www.onrpg.com/boards/register.php
*Enter your Onrpg username and password below to sign in.

How to enter for a chance to win a prize in the contest:

1. Log into your Silkroad Online account .
2. Get a ticket to enter in Magic POP. You can buy tickets at the Item Mall.
3. Play Magic POP.
4. While in Magic POP, take a screenshot of your character playing in the system.
5. Place your screenshot in the Silkroad Online Contest Forum (using ImageShack or PhotoBucket for example). Please note that the screenshot must show your character playing Magic POP in Silkroad Online.
6. Send an email with your Silkroad Online Account ID to [email protected] to confirm your entry.

General Contest Rules:

* Up to 5 screenshot entries will be accepted for the contest per valid Silkroad Online Account ID
* Screenshot submission must show Magic POP in Silkroad Online
* Copied works from other forum members will not be valid

Duration: April 21 - May 11
Onrpg.com Ve Joymax'in ortaklaşa hazırladığı "Magic Pop ; Dileğini Gerçekleştir" Yarışması Başladı. Yarışma için yapmanız gereken tek şey yeni çıkan magic pop kartlarıyla oynarken çekilen bir ss'i gönderip yarışmada şansınız denemek.

Ödüller:
1- 8GB Ipod Touch

2- 8GB Ipod Nano

3-4GB Ipod Shuffle

Ödül almak için yapmak gerekenler:
-Eğer kayıtlı değilseniz http://www.onrpg.com/boards/register.php adresinden onrpg.com'a üyelik almalısınız.

Yarışmaya Katılmak İçin Yapılması Gerekenler:
-Silkroad Accountunuza Girin.
-Bir adet Magic Pop Ticketı Alın.
-Magic Pop Oynayın.
-Magic Pop Oynanırken Bir SS Alın
-http://www.onrpg.com/boards/126157.html Adresine SS'i Gönderin. ( Character tam olarak SS'de Görünmeli).
-Foruma SS Attıktan sonra Silkroadda'li Id'nizi "[email protected]" adresine mail atın.

Genel Kurallar
-Bir Id en az 5 SS ile yarışmaya katılabilir.
-SS'ler Magic Popu Göstermek Zorundadır.
-Başka birisinin SS'si ile katılmak yasaktır.

Yarışma Süresi: 21 Nisan - 11 Mayıs

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok teşekkürler güzelim bilgilendirme ve çeviri için mucX :kalp:

Ps : hiç üşenmeyin ve lütfen katılın size de çıkabilir biraz evvel bende bile düşündüm ne katılacağım diye ama öyle değil hadiyin beyler saldıralım ve ss'lerimizi çekip buraya koyalım ardından da yarışmaya katılalım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öyle deme işte git bir ss al ve gerekli işlemleri üşenmeden yap ve dene sen alamazsan içimizden birisinin alma ihtimali yükselecek demektir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
puhahaha olacka iş değil magic ilk çıktığı gün 1 kez olsun denemiştim hem öğrenmek babında tabiki hiçbirşey çıkmadı bugün geldim kanımda kurt var gibi millete diyorum hadiyin oynayın ss alalım yarışmaya katılalım falan ama benim bile gönlüm yok neyse odeca - airjordan'ı ikna etmeye çalışırken ben aldım oynadım şansa bak yaa devil seçtim kırmızı çıktı hediyemi aldım puahahahha bir de ipod 8gb aldık mı varya tam olur hadi çocuklar hadi ss alın yarışmaya katılın sizde lütfen :muck: :kalp: :beer:

airjordann demiş ki:
süresiz miii !!! hemen silk alıp magic popa yatırıorum
Yalnız o Devil Suiti kazanmak için çok şanslı olman lazım :mrgreen: Ben 150 Silk yaktım alamadım :mrgreen:

Yukarı Alt