valla bende legend staff var valla başkada staff almam :D:D ömrümün sonuna kadar takılcam

aeq demiş ki:
ağustosta isroya gelmesi imkansız bir şey arkadaşlar kendinizi kandırmayın, gülünç olmayın.

ksroya ne geliyorsa isroyada 1 yada 2 ay icinde geliyor ben 100 lwl den beni hep takip ettim hepsi geldi ™

Hayta35

Bilgiliyim
aeq demiş ki:
ağustosta isroya gelmesi imkansız bir şey arkadaşlar kendinizi kandırmayın, gülünç olmayın.
Biz( Extraloob Ailesi) birşey paylaşıyorsak emin olmadan yapmayız kesin bilgilere göre hareket ediyoruz ağustos ayını bekle ve gör :thumbsup:

qUatRoom_ demiş ki:
flasher555 demiş ki:
silkroad.secrets adresine girin bakın orada video da paylaşmışlar.videodaki silahlar 12dg.
Video söylediklerime tam kanıt olur nitelikte orda gördüğünüz ve yeni item gelicek dediğiniz weapon lar zaten dün gelen update ile oyuna yeni eklenen 12dg weaponların ta kendisi :)) tartışmaya sanırım daha gerek yok ?
bekleyin ve görün yeni lv itemler geliyormu gelmiyor mu
şuan ki itemlerin hiç bir değeri kalmicak

+Dejavu+

Bilgiliyim
Kolay kolay gelmez daha kimse tam olarak egypt set dizemedi daha sayılır kişide var ve millet egy için uğraşırken üstüne 120 yi yapıştırmazlar kanımca

Hayta35

Bilgiliyim
High_Blank demiş ki:
Kolay kolay gelmez daha kimse tam olarak egypt set dizemedi daha sayılır kişide var ve millet egy için uğraşırken üstüne 120 yi yapıştırmazlar kanımca
Gelmez diye birşey yok geliyorki paylasıyoruz ağustosda gelicek :thumbsup:

SirGLooMy demiş ki:
qUatRoom_ demiş ki:
flasher555 demiş ki:
silkroad.secrets adresine girin bakın orada video da paylaşmışlar.videodaki silahlar 12dg.
Video söylediklerime tam kanıt olur nitelikte orda gördüğünüz ve yeni item gelicek dediğiniz weapon lar zaten dün gelen update ile oyuna yeni eklenen 12dg weaponların ta kendisi :)) tartışmaya sanırım daha gerek yok ?
bekleyin ve görün yeni lv itemler geliyormu gelmiyor mu
şuan ki itemlerin hiç bir değeri kalmicak
bencede mantıklı joymax para kazanmak için hatta aç gözlü olduğu için Böyle birşeye başvurdu playerlerde yemek zorunda kaldı.. SiRGLooMy'e katılıyorum şuan ki itemler hiçbir işlev görmeyecek sanırım. :!!&%&!

Hepsi Çok Güzeller ilk önce çakma sro kurup deneyelim :) en iyisi bakalım kaç vuruşta teke gitcek sonra normal sroda deriz şu kadar canı var falan :D

A

Anonymous

Guest
yeni itemler gelecek arkadaşlar şu anda oyunun datasında yüklü ve sbot kullanalar item lsitten itemlerin isimlerini görebilirler
111 den başlayıp 120 olarak itemler gelecek ve sanırım silkroadın max lvl i 120 olacak yeni lvl up gelmeyecek
yani nasıl 90 lvl ile 100 arasında 3 farklı set vardı aynı o şekilde setler gelecek ve muhtemelen yine sun moon ve star item şekline geri dönülecek

A

Anonymous

Guest
data pk editten alnlayanlar varsa 120 lvl itemleri editleyerek görebilirler çünkü şu anda oyunun datasında 111 den başlayıp 120 ye kadar olan itemler mevcut

"silkroad.secrets" adresindeki video yu izledinizmi acaba ? Hani şu yeni legend i tanıtan video. Bir izlemenizi tavsiye ederim özellikle stafflara dikkat edin :)) Ve sonra oyuna girin 12dg staff kullanana bir playerın yanına yaklaşın :)) Saatlerce o ikisini kıyaslayın. Sonuç aynılar :)) İyi forumlar...

Bana kalırsa joymax yeni item getirmeyecektir. "İlk etapta" .... Özellikle vurguluyorum ilk etapta item getirmeyecektir diye. 120 caps ten atıyorum 4-5 update sonra nasıl bize EGY itemler geldiyse o tarz birşey getirebilir. Ama ilk etapta getirmiceklerdir. Ki videoda görünüyor. Arkadaşlarımızın 111den 120 ye kadar var dediği itemlerde sanıyorumki şu anda bulunan 12 dg itemlerin Lv lerinin arttırılmış hali diye düşünüyorum.. Ama kesin birşey söylemek güç bekleyip göreceğiz..

botla kastıgımız halde updatelere yetısemıyoruz. Ne bu update enflasyonu arkadas item yapmaya calısmaktan oyun oynamıyoruz daha bir itemın tadını cıkarmadan yenisi geliyor boyle oyun oynanmazki.Job lvl getirdilerın daha onu kasamadan item update geldi 7/24 oynasak yıne yetisemiyoruz saçmalıktan baska bir şey değil.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Delikanlı adamın silgisi kaleminden önce bitmez :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Bendede var itemler ama azcık önümü görmeden 12 dg vs yapmadım zaten anlayamadiğim konu şu ki; Bu adamlar silah çevirmeyi 11 den 12 yapmak için kullanılan ekipmanı söylüyorum silk ile sitede satiyor neden yerden cıkıyor bunlar.

bunun yanı sıra iyi hoş hepsini çevirelim blue yok stat yok ne yapim wizardlar nukerler kan ağlar hep çevirseler 7/24 botdayım 12 dg düşen stone çer çöp
okadar stat basıyoruz 100 tane challenge kullanıp istediğin phy crt i zor veriyorsun yerden cıkan 2 3 challenge ilemi crtler % 70 % 80 olacak

onuda gectim insan bir limit koyar 5 den sonra kaybolacak diye

hadi onuda gectim premium silk ile satiyorsun immortal ı proof stoneyi ben gibi bir dünya insan paypal kullanıyor nasıl alacaz bu premium silk i

hadi onuda gecelim sen adam olmazsın joymax ( Nokta )

Yukarı Alt