Ne İslam ırkıymış 5 yıldır getiremediniz bi. Her Legendde İslam ırkı geliyor anasını satıyım :)

oyuna item koyarlar heralde 120 lvl adam 101itemleriyle oynıcak deil ya :D 111lvl çekebilirler belki 12dgyi

musman demiş ki:
Ne İslam ırkıymış 5 yıldır getiremediniz bi. Her Legendde İslam ırkı geliyor anasını satıyım :)
Eğer yazdıklarımı dikkatli okursan veya okumayı denersen İslam Irkının bu Legend ile geleceği hakkında bir bilgi vermedim veya öyle bir iddaam olmadı lakin bu gelecektir. PK dosyasındada görüldüğü üzere birçok resimde de görüldüğü üzere. Ama söylediğim gibi benim şuanda bu geliyor gelecek gibi bir iddaam olmadı önce okuyun sonra yorum yapın lütfen...

DemolutioN demiş ki:
oyuna item koyarlar heralde 120 lvl adam 101itemleriyle oynıcak deil ya :D 111lvl çekebilirler belki 12dgyi
Bakın bildiğiniz üzere şu anda oyunda tam 4 çeşit 101 Lv item mevcut..

1-Egy İtems ( A Grade )
2-Egy İtems ( B Grade )
3-11dg İtems
4-12dg İtems

Ve son olarak yazdığım yani "12dg İtems" oyunumuza son update ile eklendi. Şimdi herkes takdir eder ki 101 Lv da bu kadar çeşit item fazla gibi duruyor. Çünkü insanlar tam birini alıyor diğeri çıkıyor. Tam ona + sını bluesunu basıyor bir başka çeşit çıkıyor. Ben bu 4 çeşit itemden 1 veya 2 tanesini belki hepsini de olabilir 120 caps e uyarlayacaklarını düşünüyorum. Atıyorum Egy İtemler şu anda en yüksek 101 ise yeni caps geldiğinde onların LvLini 111 e çekebilirler. Ama bana kalırsa tekrardan item getirmezler çünkü çok saçma olur hem mağdur olur insanlar . Çünkü düşünün 45 silk ten bütün setinizi çevirdiğinizi Tek silah kullananlarda 11 parça item çift silah kullananlarda (sword + shield gibi ) 12 parça item mevcut. 45 ile 12 yi çarptıgınızda bunlara + ları için elixirleri bluelar için tabletleri eklediğinizde dünyanın parası yapar. Bu sebeple yeni item getirirlerse çok büyük bir gariplik ve saçmalık olur görüşündeyim.

120 LvL ile birlikte yeni itemlerde geliyor herkese müjdeler olsun 111 LvL den sonra başlıyor gelicek itemler

örnek 111 LvL LiK StaFF xD

silkroad.secrets adresine girin bakın orada video da paylaşmışlar.videodaki silahlar 12dg.

GM için max level 140, playerlar için max level 120 de biticek.Bu legend level için son legend olacak.Bundan sonra son bir update olacak ve Arap charlar gelecek, o update de bu legend den sonra geleceğine göre ve bu legend de isroya bu ağustosda gelecekse, arap updateide ocakda gelecek ve ben YİNE LANET OLASI LYS YÜZÜNDEN KAÇIRDIĞIM 14. ŞEYİ GÖRECEM AFERİM SİZE !

qUatRoom_ demiş ki:
Ustam eğer bu saçmalığa cidden inanıyorsan söyleyecek tek bir lafım yok :((( Lakin bana kalırsa mantıklı şeylerin düşünülmesi gerek. 12 dg itemler şimdi geldi 120 caps geldiğinde ise ya item getirmezler yada nasıl Egy itemleri getirdilerse yine o tarz birşey getirirler. Senin düşündüğün gibi bir şey olacağını sanmıyorum olursada saçmalık olur. İyi forumlar bekleyip göreceğiz...
Mantıklı.

YA BU JOYMAXIN TA... SİSTEMLER YETMİYOR ŞİMİDİDE 120 GELİYORMUŞ.. EU LAR HEMEN OLSUN BİZ ORDA KASALIM DİMİ ?

Joymaxa bu kdr para bayarlarsa 120 değil 220 lvle kdr sürdürür.
Bişey yaptıkları yok oyun namına aynı yaratıkları editliyolar paso..
Her seferde saçma bi cave sistemi..
Kısaca sadece cebini düşünüyor joymax...

Joymax gibi kendiğini batağa süren başka bir firma varmı?

Paylaşım için teşekkürler bu arada :)

flasher555 demiş ki:
silkroad.secrets adresine girin bakın orada video da paylaşmışlar.videodaki silahlar 12dg.
Video söylediklerime tam kanıt olur nitelikte orda gördüğünüz ve yeni item gelicek dediğiniz weapon lar zaten dün gelen update ile oyuna yeni eklenen 12dg weaponların ta kendisi :)) tartışmaya sanırım daha gerek yok ?

gençlik tartışma tam olarak nedir anlamadım ama ;

111,114 ve 118 lvl silahları var :wink1: rev6nın karşılaştırmalı item tablosunda hepsi var :wink1:

jupiter cave davasına gelince ;

bu gaymax yeni şeyler üretmeyen ve kendini kopyalayan yeteneksiz bir ressama döndü..hep aynı tip yaratıkları farklı farkı renklere boyayıp boyayıp bize ^^aaaaaaaaaaaaa yenilik yapttttttttttttııııııııııııııııkkkkk^^ diye kakalıyorlar ^^

aeq

rank8
ağustosta isroya gelmesi imkansız bir şey arkadaşlar kendinizi kandırmayın, gülünç olmayın.

Apt

rank8
Niobe demiş ki:
Joymaxa bu kdr para bayarlarsa 120 değil 220 lvle kdr sürdürür.
Bişey yaptıkları yok oyun namına aynı yaratıkları editliyolar paso..
Her seferde saçma bi cave sistemi..
Kısaca sadece cebini düşünüyor joymax...
hayır kurumu değilki bu seni düşünsün,tabiki cebini düşünecek...
Hiç olmazsa oyuna yeni bi heyecan veriyo bu legendler,uzun süre serverlar boş oluyo falan :mrgreen:

UncensoreD demiş ki:
Demon = Babilrion , Cerberus = Dark Dog , Joymax = Her zamanki gibi.

Joymax başlangıcından bu zamana kadar Diablo 2 oyunundan kopyalayarak gidiyor bakalım :DDD sonu ne olacak

Yukarı Alt