Haberın kaynağı nedir.. bide o koyduğunuz mapı aylar önce yayınladılar.. millet fake olduğunu ispat etti..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
last_knight demiş ki:
China < Europe
Europe < Islam
Islam < China

denge geliyor :dance:

güzel yorum olmuş gerçekten europe'yı yeneceği belli, videoları izlerseniz eğer claws (katar) acayip cool bir silah 2 hand claws olacak herhalde bayıldım bayıldım ama ben daha önce bir oyunda scimitar kullanırdır screamadle bilir çok farklı bir kılıçtır ve kullanıcısına göre etki verirdi bu bağlamda eğer scimitar aynı tarza olursa ağlatırım oyunu varya o silah benim ellerimde parıldıyor kıymetlissssssssssssssss gibi :buddha:

haberin kaynağu ; http://www.extraloob.com 8)

Takımı
Galatasaray
daha skilleri güçlerini bilmiyoruz güç dengesini tartışmak mantıksız -.-

extraloob demiş ki:
last_knight demiş ki:
China < Europe
Europe < Islam
Islam < China

denge geliyor :dance:

güzel yorum olmuş gerçekten europe'yı yeneceği belli, videoları izlerseniz eğer claws (katar) acayip cool bir silah 2 hand claws olacak herhalde bayıldım bayıldım ama ben daha önce bir oyunda scimitar kullanırdır screamadle bilir çok farklı bir kılıçtır ve kullanıcısına göre etki verirdi bu bağlamda eğer scimitar aynı tarza olursa ağlatırım oyunu varya o silah benim ellerimde parıldıyor kıymetlissssssssssssssss gibi :buddha:

haberin kaynağu ; http://www.extraloob.com 8)
şu katarlara bakıyim :D

Hacım niye download linklerinde 1.265 clienti varki.Bu haber KSRO damı yayınlanmış.Videolar 3 senelik var

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
videolar bende açılıyor çift tıklayın açılacaktır ^^

EliteTurk

Aileden
Yeter yahu yenilik görmek istemiyorum yaa 110 a FF oluyoruz tam tadını çıkartıcam bi bakıyorum güncelleme islam ırkı gelirse yarın öbürgünde 120 gelir hayatımız char kasmakla geçiyor yahu. summer4: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
2011 yılının şubat mart ayında gelmesi muhtemel eklentidir ve lvl 115 bununla beraber gelecektir 8)

Ozaman millet novaları boşuna alıyor pff bir tadını çıkaramadık şu oyunun daral:

Yukarı Alt