Beakyung demiş ki:
ksroya 125 gap 1-2 haftaya gelir agustos ayındada 130 olur isro ve ksro hemen arkasında 2012 aralıkta costantine fortes gelir 2013 mart da islam gelir die düşünüyorum.. euroya ve chinese toplam 162 yeni skill gelio atack skill de var baya buda islamın gelişinin habercisi olabilir çünkü islam geldiginde herkez islam çarı aççagı için euro ve chineseler azalcak bu yüzden skill getiriolar insanlar euroyu ve chinese yi bırakmasınlar die artık büyük bi update gelmesi lazım ama güzel bi update bakalım nolcak...not 130 lvlde glavie ve spear a ayrı atack bladeye ve sworda ayrı atack bow ayrı atack skilleri gelio forceyede defance skilleri gelio...rev6 formda var skillerin resimleri:)
Acaba skillerin resiminin olduğu siteyi verebilir misin?

Tauriel

Öğretiyorum
arkadaşlar ben isro bırakmayı düsünüyom bu ksro csro falan onları nereden indirip başlıyaçağız

130 lvl geldiğinde artık kimse kolay kolay 0 dan çar açamaz .s hep yksek lwl çar satın almaya çalışırlar. zaten yüksek lwl çar satın almak çok maliyetli oldu.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
feverakin demiş ki:
arap rıkı de bari be kamil islam ırkı ne ! hangi heronun islamla alakası var !!
İlk önce doğru düzgün türkçe konuşmasını bilmeyen türkçe özürlü arkadaşım , karşında çoluk çocuk yok doğru düzgün konuşmayı öğrenmelisin.

İkinci olarakta media.pk2'lerde "İslam Irkı" olarak geçiyor.Bu yüzden islam ırkı yazıldı varsa bir derdin gidersin joymax ile görüşürsün.

1 gün banlandı.

rev6 forumda islam ile ilgili resimler var yeni şehir ile ilgili adı(Baghdad town) diye bi şehirden bahsedilio merak edenler bakabilir:)

Beakyung demiş ki:
rev6 forumda islam ile ilgili resimler var yeni şehir ile ilgili adı(Baghdad town) diye bi şehirden bahsedilio merak edenler bakabilir:)
yabancı dili olmayanlar için
edt.

bu aralıgın başında yeni bi legend gelcek kesin ya islam yada 130 gap ama bence islam ikiside olabilir 80 gapta oldugu gibi zaten gelmezse oyun battı demektir :)

Joymax siu su sonunda bir aciklama yapti

Bunlari kim uyduruyodedi ve ekledi bu oyuna bi kere girmedim aylik 1 milyon eu kazaniyorum gerek yok arap marap kim urScak dedi.

Tauriel

Öğretiyorum
everest222 demiş ki:

Bunlari kim uyduruyodedi ve ekledi bu oyuna bi kere girmedim aylik 1 milyon eu kazaniyorum gerek yok arap marap kim urScak dedi.
bu yazının kaynağı varmı ? Link veya ss olarak kanıtlarsanız sevinirm

Bu mesaj Arw3N rumuzlu uyeden alinti yapildi
Arw3N demiş ki:
everest222 demiş ki:

katılıyorum alkis: kaynağı varmı

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Bu mesaj HashaS rumuzlu uyeden alinti yapildi
HashaS demiş ki:
Bu mesaj Arw3N rumuzlu uyeden alinti yapildi
Arw3N demiş ki:
everest222 demiş ki:

katılıyorum alkis: kaynağı varmı
bence kaynağa gerek yok konu tarihi 2010 yıl olmus 2013 şimdiye kadar gelmediyse dahada gelmez

Yukarı Alt