ARklar NE Dusunuyosunz.. :=).. Nelerın DEgısmesını hayal edıyosunuz.. DEgısmeyecek Olan Imkansız Seyler nedır :=)..

Kımsenın battle arenayla ılgısı yokkı herkes onla gelecek yenı serverı beklıyor :beer:

:=):=) Sen soruyu anlamamıssın dostum :)..

Mesela benım ısteklerım.. :)

1- Para botlarını kaldırmaları :=)
2- Yada Önlem almaları :=). Örnek werecek olursak her ıp den en fazla 3 char acılsa Serwerlar bos olur sanırım ...

.. Bılmem anlatabıldımmı ??

Advance

cakal2219 demiş ki:

2- Yada Önlem almaları :=). Örnek werecek olursak her ıp den en fazla 3 char acılsa Serwerlar bos olur sanırım ...

bunun battle arenayla alaksı yok ki sadece update ile alakalı yeni legend 5 plus olarak değiştirmelisin başlığı

Advance demiş ki:
cakal2219 demiş ki:

bunun battle arenayla alaksı yok ki sadece update ile alakalı yeni legend 5 plus olarak değiştirmelisin başlığı
Battle Arena geldıgı zaman legend gelıcek :=). Oo geldıgı zmanda update olacak :=).. We Update de bı cok sey degısecek emın ol .. Oyunda Bulunan Hatalar (bug) lar... Ve sılk almadan ıllegal program kullanan kullanıcılarda .. Bunların hepsı Cozulecek ama az ama cok :uyku: Sızden ıstedıgım Burda Problem cıkartmak yerıne.. :(..

Burda:
-Su oyun soyle olursa daha guzel olur gıbı dusunceler.. :=). Bılmem anlatabıldımmı :S

Alt tarafı battle arena eklenecek ayrıca.Buglar zaten her salı duzeltılıyor , kontrol edılıyor.Ayrıca ne olup bıtecegı zaten resmı sıtede yazıyor.
Senın soyledıgın sorunlar genel olarak soylenılebılır legend 5 battle arenayla ne alakası var onu çözemedım 8O
Neticede legend 5 plus ara legend oldugu için oyunun akışını degiştirecek hiç bir şey eklenmıcegınden adım gıbı emınım :detective:

Gold botlar South Samaya kadar geldiler pvp yaparken yanlışlıkla pk olcam diye korkuyorum :D inşallah şu goldbotlatların bir an önce önune geçerler en azından azaltırlar. Ama iş ticaret olunca yapmazlar diye düşünüyorum^^

sunupcuyuz

Gözlemliyorum
cakal önce diyorsunki bir ip den 3 char açılsın sonra diyorsunki illegal program kullananlar banlansın e bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.bir ip demek yüzde 95 bir pc demek yani buda illegal oluyor tabiki bir kaç pc varsa o ayrı.

battle arena hayırlı olsun herkeze iyi savaşlar benim düşüncem battle arena güzel bir yenilik oldu ama olmasada olurdu denilebilecek bir yenilik^^

girdiğim 5 arenanın 4 ünde Dc yiyorum. Bu sorunu yaşayan sadece ben de değilim. Tüm hevesim kaçtı :@

Yukarı Alt