extraloob demiş ki:

SILKROAD ONLINE KARNAVAL DRESS GELİYOR

Silkroad Online Karnaval Dress geliyor, işte beklenen oldu ve muhteşem bir dress daha ortaya çıktı hatırladığım kadarıyla
bu dress 2008 yılında çıkmıştı ve ben alamamıştım şimdi bunu alma zamanıdır off açın şöyle hatunları işte oyun zevklensin.

- Resim Silinmiş.

Sizi bilmiyorum ama ben dress için güzel bi dress diyemiyecem.Çünkü savaş türü oyun oynuyoruz ve buna göre bi dress çıkarmaları daha hoŞ olur diye düşünüyorum.Ewet dress kullanıcılar arasında female karakteri olanlar için pek hoş bi durum olmayacak. makara:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla sizi bilmem ama ben bunu alırım zati çıplaklığı seven birisiyim ihihihii :P

Tabi ya zevkler ve renkler şüphesiz tartışılmaz.Ama bu kıyafetin sizde uyarladığı zevk ve rengi sizin bakış açınıza göre farklı olsa gerek (Ama bi erkek olaraktan sizin yorumunuza katııyorum.Kim sevmez ki çıplaklığı :santa: )

dres fln getrceklerine sw leri birlştirseler ve kapasiteyi yükseltseler daha cok online oyuncu olur sw de ve pazarlar felan canlanır heyecen gelir oyuna

Smirnoff demiş ki:
kaçıranlar için yapcaz diye hep aynı dressleri veriyolar daha değişik tasarımlar çıkartmaları lazım artık
dimi kacırdılar diye yenisini getir yenisini alırlar herkes aynı dressle dolaşıyor..

mavii demiş ki:
nefret017 demiş ki:
mavii demiş ki:
almak isteyipte kaçıranlar için güzel oluyor hiçbişey yapmamaktansa dress değişikliği iyi oluyor bence
sanmıyorum öyle birinin olacağını :)
angel wing koysalar serverlerin tum dressleri değişir mesela dress in tekrarını bekleyenler çok mesela şu Joker kıyafetinide bekliyorum ama benim beklediklerim bir turlu verilmiyorrrr summer2: summer3:
+1 katılıyorum bende joker dressini bekliyorum :starving:

Joymax'a pm'ler atalım. Yeni avatar dressi yeni çeri kıyafeti gibi olsun bunun gibi editleyip koymazlar...
Hem yeni çeri kıyafeti TÜRKLER tarafından kesin alınacak bir kıyafet olur. Örn. çizim yapıp JM'ye yollayalım JM bu fikri beğenip
belki yeni çeri kıyafetini getirir.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt