Bildiğiniz üzere sizlere uzun zamandır Silkroad hakkında içerikler üretiyorum. 50 Abone varken Extraloob'taydık 4.850 abone oldu yine buradayız. Sizin de bu konudaki destekleriniz için teşekkür ediyorum. Bu kez sizler Joymax'ın üst kuruluşu olan We Made Entertaintment'in Japon Server'i olan Japanese Silkroad'ı inceledim. (JSRO) Japon Silkroad'da bot kullanmak ve İngilizce Mediapk.2 yasak. Devamı videoda...

Takımı
Seçiniz...
Önerimdir, face cam arka planını biraz daha düzenli yapabilirsin. Buna ek olarak, face cam biraz yukarda sanırım ve bu yüzden sanki kambur duruyormuş gibi bir sorun oluşuyor pozisyonu biraz daha değiştirebilirsin.
İçeriklerinin daha fazla kişiye ulaşması için hashtag, title'larını iyi kullanmanı öneririm. Özellikle title'ların tüm harflerini büyük yaz daha faydalı olur.
Harici olarak içeriklerin zaten belli, ona yorumum yok.
Bıyıklarına kurban :D

Önerimdir, face cam arka planını biraz daha düzenli yapabilirsin. Buna ek olarak, face cam biraz yukarda sanırım ve bu yüzden sanki kambur duruyormuş gibi bir sorun oluşuyor pozisyonu biraz daha değiştirebilirsin.
İçeriklerinin daha fazla kişiye ulaşması için hashtag, title'larını iyi kullanmanı öneririm. Özellikle title'ların tüm harflerini büyük yaz daha faydalı olur.
Harici olarak içeriklerin zaten belli, ona yorumum yok.
Bıyıklarına kurban :D
Çocuk sen psikopatsın :D Kamera ekranın üzerinde tutturulmuş durumda bende bazen fark ediyorum kamburlaştığımı bakalım buluruz bir çaresini :D

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Videoların devamını bekliyoruz

Son düzenleme:
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Geçen birisiyle tartıştım epvp üzerinden. Burada kimse bot kullanamaz size pk oluruz, serverımızda İngilizce konuşamazsınız konuşturtmayız tarzında şeyler söylüyorlar, elle çar kasmaktan beyinlerini yemişler...

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Geçen birisiyle tartıştım epvp üzerinden. Burada kimse bot kullanamaz size pk oluruz, serverımızda İngilizce konuşamazsınız konuşturtmayız tarzında şeyler söylüyorlar, elle çar kasmaktan beyinlerini yemişler...
Elle 140 a kasılır mı ya ruh hastaları :D

doğru demişler bana pk oldular "oyuna bir sürü yabancı getirdin, bizi rahatsız ettin" dediler. :D

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Tamam çözdüm internet explorer üzerinden aktif etmem gerekiyormuş actveX i

Bu japonlar harbiden hastamıdır nedir.
Elle çar kasın tamamda level 140'a kadar nedir.. 90 olur bilemedin 100 olur...
Haftada 60 çalışan insanlar bunlar sıyırmışlar kafayı..
çok çalışmaya bağlı ölüm diye karoşi yi icad etmişler.
Ama Adamları rahatsız etmeyin güzel güzel kasılın misafirsiniz cicioe2

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Bu japonlar harbiden hastamıdır nedir.
Elle çar kasın tamamda level 140'a kadar nedir.. 90 olur bilemedin 100 olur...
Haftada 60 çalışan insanlar bunlar sıyırmışlar kafayı..
çok çalışmaya bağlı ölüm diye karoşi yi icad etmişler.
Ama Adamları rahatsız etmeyin güzel güzel kasılın misafirsiniz cicioe2
19 oldum :D

Yukarı Alt