yanılmıyosam daha oncede bi konu acılmışdı ozamanda pek çok kişi buraya girmişdi ama sonra japon olmayan oyuncular banlandı fılan dıye bişeyler oladımıydı ?
oynayan arkadasların carları banlanmışdı yanlış hatırlamıyorsam

Bakalm önce bi pcye DAP kuruymda daha hızlı insn d.hanye gidicemde exp güzel o zmn euro varsa bi dagger çekelim :P Tşkler link için.. :twisted:

:lol: DAP yalan oldu kendi programıyla indirio bakalm kuruyorm 2 saat sora biticek dio ama arklar 936.717 MB dosya bnm daha %1 oldu :roll: bu gidişle ne olcak bakıcaz :roll: exp 10x dmi bidee boşa indirmeyelim şunu korkuyorum valla :mrgreen: Herkese Kolay gelsin fazla yüklenmeyinde çökmesn buda psro gibi :mrgreen:

kardeş bende indiriom oyuna gircem inşallah yakında bunuda ing yada türkce yaparım :D

bana daha kolay geldi arkadaşlar bilmiyorum aynısımı ama...

download linkini bulmussunuz..

üyelik için ise

orda büyük bir kırmızı yuvarak var ona basıcaksınız...

gelen ekranda size yapılacak adımları soyluyor...

hemen altında doldurulacak yer var...

ƒQ[ƒ€‚ğƒvƒŒƒC‚·‚é‚ɂ́AƒQ[ƒ€ê—p‚ÌID‚ƃpƒXƒ[ƒh‚ª•K—v‚Æ‚È‚è‚Ü‚·B

diye oraya e-mail adresinizi yazıp kırmızı butona basıyorsunuz..
gelen mail e tıklayıp ilk yer kullanıcı adı 2. yer sifre 3. yer sifre 4 5 6 sallayın birde 6 haneli gizli soru mu ney onrayı giriceksiniz. sonra onaylayıp mailinize onaylandı die mail gelmesini bekleyeceksiniz...genelde hemen geliyor.

oyun ingilizce olsa süper olacak..

ayrıca sadece japonlar die bir şey yok. kasan çok var....

mademki su anda oynanabiliyorsa bu serverde doru düzgün bi topic yapın hersey acıklamalı ve resimli herkes daha rahat anlamıs olur....

İmage Code ingmi geliyor yoksa img cod yokmu birde üyeliği resimli anlatında rahat yapalım değiLmi :wink1:

%10 oldu bnm dapla fln inseydi iyi olurdu ben exe olarak kaydettiriyorum doğru değilmi media player dosyası fln dilan dedide exe yaptım :roll:

%20 birde bu oyunu oynamak için ne kadar ram lasım benm ram yetmicek gibi duruo :roll: 256 ile oynayabilirmiym acaba :?:

1,6 işlemci p4 256 ekran kartı 256 ram en düşüklerde oynarmı birde bu isronun girişi gibi değil dmi öyle ise oynayamıcam gibi bişi oluo nete giderim yüklerm kasrım :mrgreen:

Yukarı Alt