GreenPearL

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Titanyum-X demiş ki:
GM extraloob fakat hepiniz ( yalan sölemeyin ) 7/24 küfrediyonuz GM lere xD o nasıl olcak.

extraloob.com olarak tshirt'lerimizi giyip açılışa gidebiliriz nasıl olsa bana haberleri geliyor açılış gününü duyarım 10 kişi falan gider siyah çelenk bırakırız veya beyaz karanfil uzatırız beyaz güvercinler salarız ahahaha güzel olacak be harbiden :muck: :beer: :kalp:
okan abi gm olunca unutmazsın bu forumu ve aileni demi :( :cry: :buddha:

GreenPearL

Bilgiliyim
mavii demiş ki:
hadi türk ofisini anladımda gm olarak nası düşünüyorlar seni buna inanmam neden dersen bu sitede illegal şeylerde yayınlanıyor botlar goldlar crackler programlar bize göre hoşda onlar bu işden pek hoşlanmazlar bu yuzden senide düşünmezler, ayrıca bu sitede rakip online oyun forumlarıda mevcut sro ya bağlı değil kısacası seni düşünmezler kim demişse kafa bulmuş :D
arkadaşım sen aileden değilsin galiba ve burda crack paylaşılıyor mu söyler misin link at bana bakayım tmm bot dersen botlar doğal bişey okan abi gm olduğunda %10000 iptal eder onları ve senin böyle tavır koyman biraz kıskançlık gibime geldi. :think:

Ps:Aileden değilsin derken biz okan abiyi desteklerken sen biraz garip konuşuyosun

Okan abi isteğimiz serverdaki çirkef insanlardan kurtulmak .. Gm olursan bunları başarabileceğinden hiç şüphemiz yok..

GreenPearL

Bilgiliyim
mavii demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
mavii demiş ki:
hadi türk ofisini anladımda gm olarak nası düşünüyorlar seni buna inanmam neden dersen bu sitede illegal şeylerde yayınlanıyor botlar goldlar crackler programlar bize göre hoşda onlar bu işden pek hoşlanmazlar bu yuzden senide düşünmezler, ayrıca bu sitede rakip online oyun forumlarıda mevcut sro ya bağlı değil kısacası seni düşünmezler kim demişse kafa bulmuş :D
arkadaşım sen aileden değilsin galiba ve burda crack paylaşılıyor mu söyler misin link at bana bakayım tmm bot dersen botlar doğal bişey okan abi gm olduğunda %10000 iptal eder onları ve senin böyle tavır koyman biraz kıskançlık gibime geldi. :think:
Arkadaşım ben 3 yıldır bu sitedeyim aileye katıp katmaman umurumda değil, ayrıca neden kıskanayım keşke gm olsada ilk göz ağrım charımı kurtarabilmek için yardım istesem. senin okan abin diye yağ çekecek değilim. Bir yazı var ortada olumlu yada olumsuz görüşler olabilir. Bu sitede joymax için bir sürü illegal program mevcutken ve yıllardır varken niye gm olarak düşünsünler bana saçma geldi bunu dile getirdim.
benim kimseye yağcılık çektiğim falan yok abimde o yüzden aramızdaki yaş farkına bakarsan görürsün.
Ps:Zaten bazı kişiler okan abinin gm olmasını kendi çıkarları için istiyor.Neyse Tartışma YEri Değil burası :byes:

GreenPearL

Bilgiliyim
scoorviel demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
scoorviel demiş ki:
Okan abi isteğimiz serverdaki çirkef insanlardan kurtulmak .. Gm olursan bunları başarabileceğinden hiç şüphemiz yok..
Çirkef=Bot? :think: :mrgreen:
Yok kendini bilmez sürekli globalden küfür eden insanlar..
:mrgreen: :mrgreen: Benim bildiğim küfür eden kişiler banlanmıyor ama inş okan abiye öyle bi hak verirler :))

işte onu diyorum bende öyle kişiler banlanmalı böyle bi uygulama getirilmeli.

Loop seni GM yapacaklarını hiç sanmıyorum. lol
5-6 senedir bot kullanan bir oyuncu olarak zor diyorum.:twisted:

P. S; Tabii yanlış anlama olursanda,Türkiye ve EXL olarak büyük bir ağırlık olmuş olur. =)

Hayırlı Olsun :D (Hani Tanınmıyor OLabilirm Fln AMa 2008 Den Beri Burdaym Bnde Sz Beni Tanımasanzda Ben Tanrm Sizleri^^) Bu Arada Aileye Girmek İçin Ne Yapmam Lazım :D :D...Ya Vala Okan Abi Gm Olursa...Zaten Extraloob 1 Numarasını Elinden Hiiç Düşürmez...2 Sorunlarımızla Yakından İlgilenecek Bilgili Biri Olur...Ve Tabii Türklük Ve Güvenebilirlik De Cabası...Kısacasıı...Umarım Bu İş Olur.. ^^ [a]!

GreenPearL

Bilgiliyim
El Verano demiş ki:
Loop seni GM yapacaklarını hiç sanmıyorum. lol
5-6 senedir bot kullanan bir oyuncu olarak zor diyorum.:twisted:

P. S; Tabii yanlış anlama olursanda,Türkiye ve EXL olarak büyük bir ağırlık olmuş olur. =)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :headbang:

GreenPearL

Bilgiliyim
Olamaz diye birşey olamaz [ nasl bi cümle olduysa ] :mrgreen: nerden biliyorsun belki olur kesin birşey yok ortada

GreenPearL

Bilgiliyim
BoOoOS demiş ki:
Okan abi istanbulda olsaydım gelirdim açılışa
valla ben balıkesirdeyim sırf okan abiyi görmek için gidicem zaten dayımlar var beşiktaş'ta :mrgreen: gitmişken onlarıda görürüm :headbang:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
GameSultan 'dan yada Erkom 'dan birini yapacaklar büyük ihtimal, buda benim kulağıma gelen haberler arasında ..

GreenPearL

Bilgiliyim
Toxicated demiş ki:
GameSultan 'dan yada Erkom 'dan birini yapacaklar büyük ihtimal, buda benim kulağıma gelen haberler arasında ..
Büyük ihtimal GameSultan Sebebi ise GNGWC Turnuvasıyla baya bi kaynaştılar.Büyük ihtimal G.S oLur bana göre.
Belkide GameSultan Israr Etmiştir Ofis İçin Belli olmaz

Yukarı Alt